[Video]: Ustadlar yardiminiza ihtiyacim var:( Trex 450 sport v2

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Evet forumcak beklediğimiz uçuş videosu Baku'den geldi :bravo: :halay: :yuppi:

Zor kısımlar artık bitti Subhi Bey, bundan sonrası inşallah çok daha kolay ve zevkli olacak ;)

Paller farklı marka ise ağırlık ve ağırlık merkezleri farklı olabileceği için vibrasyon veya Tracking neden olabilir. Ama elimde yedek yok belli bir süre kullanmak zorundayım diyorsanız, kısa süreli kullanacağınız ve hover yapacağınız düşünülürse olabilir. Tavsiyem en kısa süre içerisinde yedek almanız, gelinceye kadar da devam ;)
Turker bey,Mehmet bey ne kadar saol desem azdir.cok zevkli bir sey valla.1dakkasi boyle cok guzelll bi seymis.

Adana'dan merhaba Subhi bey :saygilar:
Öncelikle , yazmış olduğunuz ev kazası için çok büyük geçmiş olsun. :( Siz siz olun kapalı ve dar alan uçuşlarından kaçının,Allahım esirgesin sonucu telafisi olmayan sonuçlarda olabilirdi. :(
Video paylaşımınız için teşekkür ederim , sizinde bahsi konu ediğiniz gibi çevrenizde yardım edecek birisi olmadan sabır ve azimle ilk hover uçuşunu gerçekleştirmiş oluyorsunuz , tebrikler.
Birde heli'nin en büyük düşmanı vibrasyon yani balans tutarsızlığıdır , ana pallerin balansına dikkat etmelisiniz. %p
Keyifli kırımsız uçuşlar dilerim. :RCKolik:

SIRRI TABAKOĞLU' Alıntı:
Adana'dan merhaba Subhi bey :saygilar:
Öncelikle , yazmış olduğunuz ev kazası için çok büyük geçmiş olsun. :( Siz siz olun kapalı ve dar alan uçuşlarından kaçının,Allahım esirgesin sonucu telafisi olmayan sonuçlarda olabilirdi. :(
Video paylaşımınız için teşekkür ederim , sizinde bahsi konu ediğiniz gibi çevrenizde yardım edecek birisi olmadan sabır ve azimle ilk hover uçuşunu gerçekleştirmiş oluyorsunuz , tebrikler.
Birde heli'nin en büyük düşmanı vibrasyon yani balans tutarsızlığıdır , ana pallerin balansına dikkat etmelisiniz. %p
Keyifli kırımsız uçuşlar dilerim. :RCKolik:
Saolun Sırrı bey.Inshallah bide olmaz oyle yalnishlar :) :) :saygilar:

Ynt: [Video]: Ustadlar yardiminiza ihtiyacim var:( Trex 450 sport v2

Subhi bey gozunuz aydin :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

arkadaslar resimdeki palleri balans yaptiktan sonra kullana bilirmiyim?ne kadar aydin oldu bilemedim resime dikkat etseniz olculerinde birazcik fark var.cok guman gramlarindada fark vardir.biri original trex pali digeri sonradan alinma.hover yapicam yalnizca yeni paller gelene kadar idare etmesi icin yararmi sizce?Tesekkurler.Bide cok rica ediyorum benim acdigim bu konuyu arsive atin yani db -niz ne kadar sissede bu acdigimi mevzuyu silmeyin zaman olucak yeni baslayanlar yararlana bilirler:)cok isime yaradi bu acdigim konu. :RCKolik:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Aslında tavsiye edilmeyen bir şey ama madem mecbursunuz o zaman bir denemekte fayda var. Eğer modelde aşırı vibrasyon olursa o zaman kesinlikle uçmayın. Zira modeli ve özellikle rulmanları gereksiz yere yıpratmış olursunuz.

Anladığım kadarı ile bunlar önceki kırımdan kalan sağlar. Yerinizde olsam test etmek için takmadan önce kesinlikle sağlam olduklarının emin olurdum. Malum 2.000 devir var, allah korusun hasar yerden bir koparsa....

Aslında tavsiye edilmeyen bir şey ama madem mecbursunuz o zaman bir denemekte fayda var. Eğer modelde aşırı vibrasyon olursa o zaman kesinlikle uçmayın. Zira modeli ve özellikle rulmanları gereksiz yere yıpratmış olursunuz.

Anladığım kadarı ile bunlar önceki kırımdan kalan sağlar. Yerinizde olsam test etmek için takmadan önce kesinlikle sağlam olduklarının emin olurdum. Malum 2.000 devir var, allah korusun hasar yerden bir koparsa....
Valla buyuk risk.Korkdum.bilmemki uclarinda birazcik siyrilma olmush.zaten main gear-da problem var onun sayesinde biraz vibrasyon var+pal vibrasyonu olursa ooo uculmazki bu.Mehmet bey turkiyede boyle heli yedek falan satan varmi yani en azindan azerbeycana gondere bilecek?cunki ben hobbyking-den falan aliyorum onlar coook gec geliyor.ne yapsam bilmedim.belkide kismet boyleymish simulator kullanmaliyim.

subhi taghiyev' Alıntı:
Valla buyuk risk.Korkdum.bilmemki uclarinda birazcik siyrilma olmush......
Resimlere bir kez daha bakınca bence de KESINLIKLE denemeyin :(

Resimlere bir kez daha bakınca bence de KESINLIKLE denemeyin :(
Tamam Mehmet bey.