Zmr250 Maiden uçuşum

degefpv

Çalışkan Uye
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zmr250 Maiden uçuşum

Muhammed Epeydir sesin cikmiyordu ama bos da durmamis Action FPV olayina girmissin :thumbup: yeni modelin hayirli olsun kardesim :halay:

Quadrodan cok anlamam ama bence maiden ucusu gayet basarili olmus %p Kirimsiz, keyifli ucuslarin olsun ;)

Zmr250 Maiden uçuşum

Gayet güzel görünüyor, keyifli bir model olmuş belliki. :halay: Kırımsız uçuşlar Muhammed. :thumbup:

Zmr250 Maiden uçuşum

alette çözemediğim bi hantallık var sanırım motorlardan kaynaklı 4s pil ile deneyip tekrara video çekicem, çok teşekkür ederim nezamandır pilanım vardı maddiyat şimdi el verdi :)

Zmr250 Maiden uçuşum

Muhammed Ali DEGE' Alıntı:
alette çözemediğim bi hantallık var sanırım motorlardan kaynaklı 4s pil ile deneyip tekrara video çekicem, çok teşekkür ederim nezamandır pilanım vardı maddiyat şimdi el verdi :)

Muhammed güzel uçuş tebrikler.. Ancak dikkat et elindeki motorda 2-3s yazıyor 4s pil de sorun olmasın, kameraya benzemesin sonra sonu :-\ :D yabancı forumlardan araştır bence önce.
5x3 pervane kullanıyorsun sanırım, hantallık için 5x4 dene bakalım elinde varsa + toplam uçuş ağırlığın ne durumda...

Zmr250 Maiden uçuşum

4s kullanamayacağım, esc desteklemiyor :/

Zmr250 Maiden uçuşum

Abi bide taktığınız o damperler çok kaliteli :) hiç titreşim yok :thumbup:

Zmr250 Maiden uçuşum

Abi bide taktığınız o damperler çok kaliteli :) hiç titreşim yok :thumbup:

Banggood un zmr250 ile gelen stok damperleri.. doğrudur. ebay yada diğer Çin sitelerinden alınan frame ler bile birbirini tutmadığı oluyormuş. Banggood un ki kaliteli

Zmr250 Maiden uçuşum

arkadaşımdada var aynı gövdeden onun damperleri çok yumuşak sürüş esnasında gövdeye tutunamıyor çok sallanıyor ve hemen yırtılıyor

Zmr250 Maiden uçuşum

Muhammet yeni model hayırlı olsun. Büyüklerden sonra daha güzel gelmiştir eminim. Kullandığın ESC ler 2-4S destekliyor ancak motorlardan emin değilim. Denenebilir. Bizim kullandığımız DYS lerde 2-3S diyor ama 4S te rahatlıkla kullanılabiliyor. Çoğu kişi de 4S kullanıyor zaten. Kullandığın motorlar çok performanslı motorlar değil. Biraz da motorlardan dolayı hantal gelmiş olabilir. 5x4 mutlaka biraz daha iyi olacaktır. Mümkün olduğunca fazla ağırlıklardan kurtulmaya çalış. Eğer olursa 4S ve 5x4 pervanelerle çok daha iyi olacaktır.

Zmr250 Maiden uçuşum

escnin üzerinde 2-3s yazıyor abi benimki opto değil, afro 12 a opto olanı 4s destekliyor, kombinasyonu dediğiniz gibi yapmayı düşünüyordum bende %p

Zmr250 Maiden uçuşum

escnin üzerinde 2-3s yazıyor abi benimki opto değil, afro 12 a opto olanı 4s destekliyor, kombinasyonu dediğiniz gibi yapmayı düşünüyordum bende %p

HK siteye baktım ona göre yazdım.

Zmr250 Maiden uçuşum

motorlar 3s-5030 propta 350 gram çekiyor abi dediğin kombinasyonla adam olur gibi
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Zmr250 Maiden uçuşum

Ya arkadaş ben bu 2204 motorların kullanım mantığını anlayamadım hala. Muhammed'in kullandığı motor için konuşmak gerekirse 5x3 pervane ile tam güçte 340 gr civarı çekişi var. 7,5 A civarı akım çekiyor. 1806 motorlar 5x3 pervane ile tam güçte 400 gr civarı çekiş sağlıyor ve çektiği akım 7.5A civarı. Bu sorunun cevabını merak ediyorum. Bu durumda 2204 motor almanın mantığı veya bana getirisi nedir. Boyutlarından dolayı ağırlığının daha fazla olması da cabası bu arada.

Zmr250 Maiden uçuşum

abi geriye kalan farkıda ben kullanılan yarı mamül malzemelere veriyorum yani rulman olsun bobin olsun mil vs, banada mantıklı gelmiyor, bugün baya bi ayarlarla uğraştım adam ettm cihzı dragonfly mc1806 2300 kv motor ve benim kullandığım motorların sürüş testlerini gerçekleştirdim 1-2 güne renderlarım :RCKolik: