Yeni Plafform için Düşünce, Öneri ve Hata Bildirimleri

Yeni Platform olan XENFORO nasıl buldunuz ?

• Çok beğendim

Oy: 48 64.0%
  • Beğendim

Oy: 17 22.7%
  • Pek beğenmedim

Oy: 3 4.0%
  • Benim için fark etmez, ben içeriğe bakarım

Oy: 7 9.3%

• Kullanılan toplam oy
    75
Cep telefonu ara yüzünden çok deneme imkanım olmadı. Bahsettin soruna PC'de yaşamadım.

Öncelikle geçişten dolayı bazı eski konular ve mesajlar hala YENI olarak gözüküyor. Öncelikle Tüm konuları ve Mesajları Okundu olarak seçer misin. (NELER YENI bölümünden)

Bundan sonra kullanırken benzer şey olursa, haber verir misin rica etsem.
Neler yeni bölümünden konuları ve mesajları okundu olarak seçtim. Sorun çözüldü. :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet abi size ve emeği geçen herkesin ellerine,emeklerine sağlık.Ben beğendim yeni arayüzü.Mobilden girdim sadece sayfayı aşağı yukarı kaydırırken sayfa içeriklerinde kaybolup tekrar görünme durumu meydana geldi.Bir de profili düzenleme sayfasında bazı kısımlar Türkçeyken bazı kısımlar ingilizce görünüyordu.Mesela Gender: yazıyordu.Teşekkür ederiz. :)

• Beğen
Güzel geri bildirimler için hepinize teşekkürler arkadaşlar.

İnşallah yeni evimizde en az eski evimizde olduğu kadar mutlu ve huzur dolu nice seneler geçiririz.

Bir de profili düzenleme sayfasında bazı kısımlar Türkçeyken bazı kısımlar ingilizce görünüyordu.Mesela Gender: yazıyordu.Teşekkür ederiz
Demek Türkçe Tercümelerde bazı eksiklikler var. Valla başka şeyleri fokuslanmaktan hiç bunları fark edecek zamamın olmadı Tamer :)

Mehmet Abi, smf forumda resim yükledikten sonra "düzenle" deyip kodlardan resmin boyutunu ayarlayabiliyorduk. XENFORO da böyle bir şey yok mu? Resim boyutlandırmasını sonradan ayarlayamayacak mıyız?

Mehmet Abi, smf forumda resim yükledikten sonra "düzenle" deyip kodlardan resmin boyutunu ayarlayabiliyorduk. XENFORO da böyle bir şey yok mu? Resim boyutlandırmasını sonradan ayarlayamayacak mıyız?
Berke Xenforo da resimler Otomatik olarak boyutlanıyor. Mesela imza kısmına ilave ettiğin resmindeki linki ne olursa olsun sistem onu 120p düşürüyor.

Mesaj içindeki resimlerin Otomatik boyutunu şu an hatırlamıyorum ama.

Özetle Xenforo'da Smf'deki gibi kullanıcı resim boyutlandırması yok. Smf Otomatik boyutlandırma tam olmadı için manual imkan vermişler diye düşünüyorum. Xenforo da bunu sistem her alanda yaptığı için, kullanıcıya oynama imkanı verilmiyor.

Emeği geçenlerin ellerine sağlık ve ailemize hayırlı uğurlu olsun.

Cepten tapatalk ile giriş yapamamış olmak haricinde şimdilik gözüme çarpan ciddi bir sorun yok. Göz alışması biraz zaman alacak ama o da çok normal zaten :)

• Beğen