2 saatlik kaçamak videosu.

Mehmet Karakaya

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar bugün Home-Stanby yani ev nöbeti tutuyordum.:) Heran arayıp uçuşa çağırabilirlerdi.Ama ben risk alıp 2 saatliğine alana tüydüm:)

Alandan Emre , hani şu koca kırmızı Edge 540 kullanan 3D master, yeni bir Gopro almış ve bugüne kadarki en kaliteli çekimimi yaptı.:) Baya rüzgar vardı, adapte olmakta biraz zorlandım açıkçası.Ama genede fena görüntüler çıkmadı.Keyifli seyirler.:)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yine çok güzel, keyifle izlediğim bir uçuş olmuş. :bravo:

Mehmet bey bravo. :bravo:
Videodan tat kaçıracak bir rüzgar olduğu net bir şekilde görülüyor ama buna rağmen çok güzel bir uçuş, tebrikler. %p

Re: 2 saatlik kaçamak videosu.

Teşekkürler arkadaşlar, rüzgar baya zorladı. Videonun başında bayrak kopacak sandım :) Şaka bir yana nitro model elektriğe göre en az yarım kilo daha hafif. Baya etkileniyor. Ama tahminimce fark 1 kilo vardır.

Sent from SpaceShipOne...

Bu videoda çok güzel ama goblin videosunu çok beğenmiştim.Pilotajınıza sağlık :thumbup:

Mehmet videonun başında söylendiği gibi neden sakin uçup, bizi de stressiz izleme imkanı vermiyorsun bakalım :laugh: Şaka bir yana yine yere yakın süper bir uçuş olmuş %p Arkadaş ben izlerken stress yapıyorum, siz nasıl uçuyorsunuz henüz anlamış değilim ;D Galiba da hiç anlayamacağım :embarras: :lol: