2014 BlackFriday Indirimleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Tmart stoklarında ve zamanında gönderim konusunda ciddi sıkıntılar yaşandığına dair bazı kullanıcı şikayetleri vardı diye hatırlıyorum. Kendim bir sey almadığın ıcın emin değilim ama.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ben sadece 922 almistim ertesi gun yolladilar ama dedigin gibi cok sikayet duydum yaninda 5$lik hediye gondermislerdi ayrica banggooddan ucuzdu fiyati ama az once inceledim fiyatlar yuksek geldi
Fazla kupon goz cikarmaz Mehmet abi belki birinin isine yarar dedim hicbiri ahbab degil hangisi isimize geliyorsa[emoji41] iyi black fridaylerrr[emoji1]

Selcuk Koyu' Alıntı:
ben sadece 922 almistim ertesi gun yolladilar ama dedigin gibi cok sikayet duydum yaninda 5$lik hediye gondermislerdi ayrica banggooddan ucuzdu fiyati ama az once inceledim fiyatlar yuksek geldi
Fazla kupon goz cikarmaz Mehmet abi belki birinin isine yarar dedim hicbiri ahbab degil hangisi isimize geliyorsa[emoji41] iyi black fridaylerrr[emoji1]
Aynen Selcuk %p sadece soyleyelim de sonra ihale bize kalmasin :laugh:

Black Friday devam ediyor :halay:

dealextreme yani dx.com

15$lık alışveriş için 5$lık çek
30$lık alışveriş için 10$lık çek

kampanya yarın sona erecek, daha önce alışverişim oldu banggoodla kıyaslarsak fiyatlar daha yüksek fakat çekle birlikte çoğu ürün uygun oluyor ben yandım siz de yanın :lollol:

Selcuk Koyu' Alıntı:
.....yüksek fakat çekle birlikte çoğu ürün uygun oluyor ben yandım siz de yanın :lollol:
Sağolasın Selcuk, bu hakkını nasıl ödeceğiz doğrusu bilemedim :lollol: :lol:

'den Cyber Monday Indirim, sadece 12 saatlik.

BLADE micro modelleri için güzel bir fırsat. Tek eksisi ne yazık ki faturayı düşük göstermiyorlar. Yine de gümrük ödense bile Fast-Lad daha uyguna geliyor %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sağolasın Selcuk, bu hakkını nasıl ödeceğiz doğrusu bilemedim :lollol: :lol:
Mehmet abi AA nimh sarj aleti alacaktim 5$ fazlaydi 10$cekle 5$ uygun aldim.Forumun amaci paylasim bir kisinin bile isine yarasa yeter 5$ 10$ icin ugrastigina deymez diyenler olacaktir tabi Rasim bey citayi cok yukseltti [emoji1]

Kargo gecikmelerinden dolayi eski populerligi kalmasa da Hobbyking de bazi urunlerde "Cyber Monday" indirimi yapmis.

Her saat basi yeni urun ilave ediliyor, haberiniz olsun arkadaslar ;)