Davet 23 Ekim 2022 Hezarfen Model Uçak Şenliği

Sumer Yamaner

Moderator
Web sitesi
www.sumeryamaner.com
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, bu yılki şenliğimizi 23 Ekim'de Hezarfen Model Uçak pisti'nde gerçekleştireceğiz. İsteyen arkadaşlar model getirip uçurabilecekler. Katılım ücretsizdir. Kafeteryamızdan ücreti karşılığı yiyecek ve içecek temin edilebilecektir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ayrıca her zamanki gibi bit pazarımız olacak. Bit pazarında ürün satmak isteyen arkadaşlarımıza masa temin edeceğiz. Herhangi bir ücret ödemeyecekler. Bit pazarı katılımını önceden bildirmeniz bizim organizasyonumuzu kolaylaştıracaktır.

Ayrıca gelen arkadaşlar arzu ederlerse kulübümüzün SumeronicsRC tasarımı lövye seti ile uçak uçurma deneyimini de tadabilecekler. İsteyen kendi uçağını isteyen bizim trainerimizi uçuracak.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Keyifli bir gün olacağını düşünüyoruz. Katılımınızla onurlandırırsanız mutlu olacağız.

Mehmet abi görüyor musun davetli modeller listesinde zeplin, panzer, paraşüt, kaykay... ne arıyorsan var, bir tek helikopter yazmıyor. :lol: :lol:

İnsan bu kadar açık etmez ki bazı şeyleri :p
Fark ettim kardeşim, etmez miyim hiç. :D Sadece yüzyüzlüğe vurdum. :lol:

Mehmet abi görüyor musun davetli modeller listesinde zeplin, panzer, paraşüt, kaykay... ne arıyorsan var, bir tek helikopter yazmıyor. :lol: :lol:

İnsan bu kadar açık etmez ki bazı şeyleri :p
Paranoyak vantilatörcü seniii 😂

Güzel bir gün olacağa benziyor. Bende düşünüyorum otobüse atlayıp gelmeyi. Avrupa yakasında olması benim için bir tık sıkıntı aslında ama her türlü değer. Ultimatenin ufaklık avantajını kullanıp onu da getirebilirim :D Daha net karar veremedim ama gelmek için uğraşacağım.