3 kasım f1 buluşması

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

3 kasım f1 buluşması

Akan abi paylaşım için teşekkürler. Çok iyi yapmışsın modelci arkadaşlarımızın buluşmasına katılarak. :thumbup:

Mesut üstad senin micro trojan'ı uçurmuş, videosu var mı merak ettim. :)

3 kasım f1 buluşması

Akan Bey, paylaşım için teşekkürler elinize sağlık :bravo: Güzel bir gün olmuş, haberlerini aldım :laugh:

Sizin Trojan t-28 micro uçak ile Mesut üstadın P47 thunderbolt uçağının başarılı maiden uçuşları yapılmış :thumbup: Video var ise süper olur, büyük ihtimal üstad çekmiştir ve yarın sabahtan yükler ve paylaşır ;)

3 kasım f1 buluşması

Maidenleri merakla bekliyoruz haaa.... :thumbup:

Ynt: 3 kasım f1 buluşması

Türker Akgün' Alıntı:
Akan abi paylaşım için teşekkürler. Çok iyi yapmışsın modelci arkadaşlarımızın buluşmasına katılarak. :thumbup:

Mesut üstad senin micro trojan'ı uçurmuş, videosu var mı merak ettim. :)
Buluşma gerçekten güzel geçti. :) Yücel arkadaşımız t-28 maiden video çekti yüklenince yayınlıycam.

3 kasım f1 buluşması

bunlarda benden :) Micro uçak çok güzeldi çok eylendik gerçekten :D

P-47 nin maiden vidyosu var ancak inişte biraz sıkıntı yaşadım hem alanın dar olması hemde uçağın karakteristiğini bilmemem nedeni ile ilk 2 3 iniş biraz sert oldu ne yazıkki ama covlinkteki ufak çatlaklar dışında sıkıntı yok :)

3 kasım f1 buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
bunlarda benden :) Micro uçak çok güzeldi çok eylendik gerçekten :D

P-47 nin maiden vidyosu var ancak inişte biraz sıkıntı yaşadım hem alanın dar olması hemde uçağın karakteristiğini bilmemem nedeni ile ilk 2 3 iniş biraz sert oldu ne yazıkki ama covlinkteki ufak çatlaklar dışında sıkıntı yok :)
Üstad senin ufaklık epey bir heybetli gözüküyormuş meğer %p Kazasız, belasız maiden yaptın ya önemli olan da bu :thumbup: Artık model seni, sen modeli tanıyorsun ;) Videoyu ve toplama konusunu 4 gözle bekliyoruz :)

Bu arada Akan Bey'de Piaget bile varmış :eek: Herhalde onu da uçurmadınız değil mi :rolleyes:

Suçuk mangal, muhabbet ve maidenler ile süper bir gün geçirmişsiniz. Paylaşım için eline sağlık üstad, gelemesekte gelmiş kadar olduk sayenizde :thumbup:

3 kasım f1 buluşması

Merakla beklediğimiz P47'yi gördük sonunda. :thumbup:
Mesut çok güzel, valla bakmaya doyum olmuyor gözlerim kamaştı. :coolxf:

Bence biz buna birtane dublör uçak yapalım onu uçurup bunu seyredelim. :laugh:

3 kasım f1 buluşması

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Üstad senin ufaklık epey bir heybetli gözüküyormuş meğer %p Kazasız, belasız maiden yaptın ya önemli olan da bu :thumbup: Artık model seni, sen modeli tanıyorsun ;) Videoyu ve toplama konusunu 4 gözle bekliyoruz :)

Bu arada Akan Bey'de Piaget bile varmış :eek: Herhalde onu da uçurmadınız değil mi :rolleyes:

Suçuk mangal, muhabbet ve maidenler ile süper bir gün geçirmişsiniz. Paylaşım için eline sağlık üstad, gelemesekte gelmiş kadar olduk sayenizde :thumbup:

abi sorma taşıması bi dert kurması bi dert :D baya iricene :D vidyoyu Yücel abi upload ediyor şuan :)

Sucuk mangal hiç aklımızda yoktu , sağolsun Zafer kardeşimiz mangalı kapmış gelmiş :D bizde şaşırdık bizede süpriz oldu :)

Türker Akgün' Alıntı:
Merakla beklediğimiz P47'yi gördük sonunda. :thumbup:
Mesut çok güzel, valla bakmaya doyum olmuyor gözlerim kamaştı. :coolxf:

Bence biz buna birtane dublör uçak yapalım onu uçurup bunu seyredelim. :laugh:

Türker teşekkürler, modelin görselliği ve duruşu çok etkileyici gerçekten :) hele birde canlı uçuşunu görsen :D ufak köpük bi P47 alayım ozaman ben dublör işi için :D

3 kasım f1 buluşması

Akan abinin microsu :D ço0k zevk aldım uçururken :D vidyonun başında heyecandan vidyo çekimi başlasada uçsam diye nasıl bağırdığıma dikkat edin :D :D :D :lollol: :lol: :lol: :lol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ümit abimizin trainer uçuşu :) trainer kablosu ile elbette :D bu model 6 yıldır rafta duruyormuş rodajını o gün yapıp hemen ayarladık ve uçurduk modeli :D

Gökhan Erim gaz ver gazzzzz :D

3 kasım f1 buluşması

Videolar süpermiş, izlerken çok eğlendim teşekkürler Mesut. :thumbup:

3 kasım f1 buluşması

Mesut AKIN' Alıntı:
Akan abinin microsu :D ço0k zevk aldım uçururken :D vidyonun başında heyecandan vidyo çekimi başlasada uçsam diye nasıl bağırdığıma dikkat edin :D :D :D :lollol: :lol: :lol: :lol:

Gökhan Erim gaz ver gazzzzz :D
Eğlendiğiniz belliydi ama bu kadar olduğunu tahmin etmemiştim doğrusu :thumbup:

Microlara candır can, insanı acaip eğlendiriyor keratalar :lol:

Uçurma ile hover ve uçuşta çok yaratıcı ve süper olmuş, koptum gülmekten :lollol: :lollol:

Tekrar eline koluna sağlık üstad, yemekten sonra, toplantı öncesi süper gitti bu videolar %p

3 kasım f1 buluşması

Abi Gaz ver Gaz videosuna kahkahalar attım ya olamaz böyle birşey :D :lol: :lollol: :thumbup: :lol: