30 Agustos Zafer Bayrami

İlgi Alanı
Uçak
Tum Turk Milletinin ve tum modelci dostlarimizin 30 Agustos Zafer Bayrami ve Turk Silahli Kuvvetler Gunu kutlu olsun.Bizlere bu sanli gunu armagan eden Ulu Onder Buyuk Lider ve Baskomutan Mustafa Kemal Ataturk ve Silah Arkadaslari ile sehitlerimizi saygi ve minnet ile aniyorum. Ruhlari saad olsun.

30 Agustos Zafer Bayrami

Basta RCKolik ailesi olmak uzere tum Turk milletin bayrami kutlu olsun. :thumbup:

Bunlari bizlere saglayan gazi ve sehidlerimizin ruhu şad, mekanlari cennet olsun .

30 Agustos Zafer Bayrami

tüm ulus olarak zafer bayramımız kutlu olsun Ankara'da olup jet'lerin gösterisini izlemek vardı %p

Ynt: 30 Agustos Zafer Bayrami

30 ağustos zafer bayramımız TC ibaresi taşıyan TC li olmaktan gurur duyan herkeze kutlu olsun.

Ne mutlu TÜRKÜM diyene.

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

30 Agustos Zafer Bayrami

Iskender Yenimol' Alıntı:
tüm ulus olarak zafer bayramımız kutlu olsun Ankara'da olup jet'lerin gösterisini izlemek vardı %p
Izlemek nasip olmadi ama su an seslerini duyuyorum :D

30 Agustos Zafer Bayrami

seslerini semayı yırtarcasına geçişlerini bende duydum abi çok keyif alıyorum jetleri izlemekten seslerini duymaktan

bizi burdan geçtiler yeşilyurt hava harp okulundan kalkanlar :bravo:

30 Agustos Zafer Bayrami

Haşim YILMAZ' Alıntı:
Tum Turk Milletinin ve tum modelci dostlarimizin 30 Agustos Zafer Bayrami ve Turk Silahli Kuvvetler Gunu kutlu olsun.Bizlere bu sanli gunu armagan eden Ulu Onder Buyuk Lider ve Baskomutan Mustafa Kemal Ataturk ve Silah Arkadaslari ile sehitlerimizi saygi ve minnet ile aniyorum. Ruhlari saad olsun.

30 AĞUSTOS'TAN RAHATSIZ OLMAYA BAŞLAYANLARA KAPAK GİBİ BİR TEBRİK MESAJI OLMUŞ TEŞEKKÜR EDERİM.

BEN DE RCKOLİK AİLESİNİN VE TÜRK MİLLETİNİN ZAFER BAYRAMINI KUTLARIM.

30 Agustos Zafer Bayrami

Celalettin bey asil ben tesekkur ederim bu guzel gunu hatirlayan hatirlatan ve sahip cikanlara... :saygilar:

30 Agustos Zafer Bayrami

19 Mayıs 1919 ile başlayan Milli Mücadelenin 30 Ağustos 1922 deki en büyük askeri zaferi; Başkomutanlık Meydan Muharebesi, makus talihin dönüşü! Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaktan gurur duyan herkese kutlu olsun! Başta ulu önder Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi ve artık hayatta olmayan tüm gazilerimizi minnet, şükran ve rahmetle anıyorum!