450 Heli için yedek parça nerden bulabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
merhaba arkadaşlar biliyorum bisürü siteler var binlerce parca satiyorlar ben bu parcayi bulamadim yabanci sitelerde var ama turk sitelerinde yok tork tube dişli kutusunu nerden bulabilirim. Türk sitelerinde uygun parça satan bildiginiz siteler varmi yardimci olurmusunuz. aradigim parça bu
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu şekliyle satan var mı bilmiyorum da;

şeklinde bütün birimleri toplanabilir. Veya mevcut kutuda sağlam yerler varsa, sadece sıkıntılı olanlar edinilebilir. Türkiyede technomodelde align parçaları vardır ama fiyat uygun olduğunu söyleyemeyeceğim.

Ben heli konusunda ingiliz mandasını kabul edenlerdenim. İngiliz heli muhipleri cemiyetine sempati duyarım :laugh:

para yurtiçinde kalsın mantığı varsa, sonuçta burada üretilmiyor öyle böyle o para gidiyor zaten dışarı. haa biraz da bazı hobi mağazalarının cebine giriyor burdan alınca. bizim pilot tr gibi, thk model uçak gibi bu işe gönül vermiş uygun fiyat politikası benimsemiş mağazalara bişey dediğimiz yok da... gerisini boşverin gitsin.

ingiltereden de çok uzun zamanda gelmez. kargo olarak da makbuldur (8 pound = 12 dolar civarı) gelişi de ortalama bir hafta sürer. zaten hobide bekleyeme alışın derim, bu işin doğasında var :)

Özelden mesaj attım, çok bilindik bir türk sitesinin linkini atıyorum.

tsk ederim arkadaşlar

Rıfat bende olması lazim ama dislide sikinti vardi dişlinin yedeği varmi bilmiyorum çarşamba veya perşembe ancak bakabilirim hatta komple kuyruk vardi bir bakayim bilgi veririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...