550 için iniş takımı skid i aranıyor çok acildir uçamıyorummm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugrilhan

Uye
trex 550 için skid arıyorum çok acildir arkadaşlar 600 size modellerin kide uyuyor sanırım tam emin değilim ama

renk farketmez

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

elimde yeşil renk var takım olarak boruları ile beraber , modele takıp 1 uçuş yaptım , 20tl düşünürsen

550 ile 600 aynı doğrudur.

uğur ilhan' Alıntı:
trex 550 için skid arıyorum çok acildir arkadaşlar 600 size modellerin kide uyuyor sanırım tam emin değilim ama

renk farketmez

Uğur, 550 yi satmıyormuydun en son?

Ben de dün fark ettim, ugur Satiş ilanını iptal etmiş ki bence de gayet yerinde bir karar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

abiler geç yazdığım için kusura bakmayın iş yoğunluğundan dolayı fazla giremiyorum forum

Mesut AKIN' Alıntı:
elimde yeşil renk var takım olarak boruları ile beraber , modele takıp 1 uçuş yaptım , 20tl düşünürsen

550 ile 600 aynı doğrudur.

mesut abi satışı hemen gerçekleştirelim aslında istediğim renk yeşildi iyi oldu valla

kadir kocaman' Alıntı:
Uğur, 550 yi satmıyormuydun en son?
kadir abi 550 yi satıyordum evet ama geçici birsüre satış iptal

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de dün fark ettim, ugur Satiş ilanını iptal etmiş ki bence de gayet yerinde bir karar :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
mehmet abi senin tavsiyelerin doğrultusunda böyle bi karar aldım ki bende yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum değerli tavsiyelerin için teşekkür ederim saygılar abi

Yav ben tanıdıklarıma efsane modeller veriyorum hakkını versinler diye onlarda satmaya kalkıyor yazıık :)

DenizSERT' Alıntı:
Yav ben tanıdıklarıma efsane modeller veriyorum hakkını versinler diye onlarda satmaya kalkıyor yazıık :)

Deniz naber? döndün mü bu pie dish diye bir hareket var sim de onu yapamıyorum bir buluşma yapalım da şunu göster bir zahmet :)

Ynt: 550 için iniş takımı skid i aranıyor çok acildir uçamıyorummm

Kadir o pie dish italyanca sanirim cunku ingilizce boyle bi hareket adi yok , o hareketin adi FUNNEL , yapimida basit

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

kadir kocaman' Alıntı:
Deniz naber? döndün mü bu pie dish diye bir hareket var sim de onu yapamıyorum bir buluşma yapalım da şunu göster bir zahmet :)
tabi abi ne zaman istersen :)

valla o funnel için bende uğraşıyorm ama olmuyo ya sanırım

uğur ilhan' Alıntı:
valla o funnel için bende uğraşıyorm ama olmuyo ya sanırım
Biri Funnel mi dedi :D Ben de bizim ufaklık mCPx BL ile uğraşıyor 1 haftadır. Oldu olacak az kaldı :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Biri Funnel mi dedi :D Ben de bizim ufaklık mCPx BL ile uğraşıyor 1 haftadır. Oldu olacak az kaldı :laugh:
Mcpx ile yapması çok keyifli cidden abi :)

sabah 5 pil uçtum, funnel ı denemeye gözüm yemedi, simde az çok oluyor da invert çalıştım bol bol :) funnel gerçekden güzel bir hareket yavaş yavaş onuda yaparız inşallah

Ynt: 550 için iniş takımı skid i aranıyor çok acildir uçamıyorummm

Mesut AKIN' Alıntı:
Kadir o pie dish italyanca sanirim cunku ingilizce boyle bi hareket adi yok , o hareketin adi FUNNEL , yapimida basit

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

abi simde adı öyle geçiyor :) doğrudur izmir buluşmalarında yapan arkadaşlar funnel a girdim felan demişlerdi bu hareketi yaparken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...