Aksaraydan tüm RCKOLİK AİLESİNE selamlar

Fuat Kalaycı

Yeni Uye
Tüm :RCKolik: ailesine selamlar
İsmim Fuat Kalaycı ,42 yaşındayım. Aksaraylıyım ama hani şu plakası 68 olan AKSARAY dan :) . Ağustos 2014 den bu yana forumunuza üyeyim ve zevkle fırsat buldukça konuları okumaya ve bilgiler almaya çalışıyorum. Özellikle zmr 250 hakkında açılan bütün konuları atlamadan okumaya hatta daha da ileri giderek cepten TAPATALK aracılığı ile aktif bir şekilde takip ediyorum. Buradan forumda bizleri bilgilendiren Nesimi Sakmak Beye, Zafer Şahin Beye, İlker Sönmez Beye, İrfan Buzdağlı Beye, Mehmet Küçüksarı Beye ve ismini yazamadığım tüm RCKOLİK AİLESİNE teşekkür ederim.

herkese iyi forumlar :thumbup: :RCKolik:

Merhaba Fuat Bey,

Epey bir zamandır bizle berabermişsiniz esasında yine de hoşgeldiniz diyeyim. :)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Merhaba Fuat Bey,

Epey bir zamandır bizle berabermişsiniz esasında yine de hoşgeldiniz diyeyim. :)

Keyifli forumlar. :saygilar:

Teşekkür ederim Türker Bey Hoşbulduk :)

Hoşgeldiniz :)

Hos geldiniz fuat bey foruma umar hos vakit gecirirsiniz bende aalen nigde liyim yakin sayiliriz yazlarin solenlere nigdeye geciyorum umarim karsilasiriz [emoji1]

Hoşgeldiniz :RCKolik:

FUAT KALAYCI' Alıntı:
Tüm :RCKolik: ailesine selamlar
İsmim Fuat Kalaycı ,42 yaşındayım. Aksaraylıyım ama hani şu plakası 68 olan AKSARAY dan :) . Ağustos 2014 den bu yana forumunuza üyeyim ve zevkle fırsat buldukça konuları okumaya ve bilgiler almaya çalışıyorum. Özellikle zmr 250 hakkında açılan bütün konuları atlamadan okumaya hatta daha da ileri giderek cepten TAPATALK aracılığı ile aktif bir şekilde takip ediyorum. Buradan forumda bizleri bilgilendiren Nesimi Sakmak Beye, Zafer Şahin Beye, İlker Sönmez Beye, İrfan Buzdağlı Beye, Mehmet Küçüksarı Beye ve ismini yazamadığım tüm RCKOLİK AİLESİNE teşekkür ederim.

herkese iyi forumlar :thumbup: :RCKolik:

hoş geldiniz abi
bende aksarayda öğrenciyim.aksarayı kimse bilmez ama iyi tarif etmişsiniz :)

Hoşgeldiniz keyifli forumlar :)

Aramıza hosgeldininiz Fuat Bey, keyifli forumlar :saygilar: