Aliexpres 11.11 indirimi

emin kurt

Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merhabalar aliexpres her yil yaptigi 11.11 tarihindeki indirim gunu etkinlikleri basladi sanirim. ;D
Bizide ilgilendiren ciddi indirimleri gormek icin bu konu altinda bulusmak istedim :RCKolik:

Aliexpres 11.11 indirimi

Aliexpress pek kullandığım bir site değil. Ürünler genelde takipsiz geliyor ve öyle beklemek zorunda kalıyoruz. Fakat çeşit bul, zorunlu olunca mecburen kullanıyorum ben de :D

Neyse konuya geri dönersek. Bu başlığı ben de merakla takip edeceğim, bakalım bizi ilgilendiren neler olacak ;)

Paylaşım ve konu başlığı için de ayrıca teşekkürler :RCKolik:

Aliexpres 11.11 indirimi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aliexpress pek kullandığım bir site değil. Ürünler genelde takipsiz geliyor ve öyle beklemek zorunda kalıyoruz. Fakat çeşit bul, zorunlu olunca mecburen kullanıyorum ben de :D

Neyse konuya geri dönersek. Bu başlığı ben de merakla takip edeceğim, bakalım bizi ilgilendiren neler olacak ;)

Paylaşım ve konu başlığı için de ayrıca teşekkürler :RCKolik:
Mehmet abi Aliexpress'de de takipli kargo seçeneği mevcut.Genelde $1 gibi ucuz ürünlerde takipsiz kargo ücretsiz oluyor fakat ek ücret ödediğiniz takdirde sigortalı(takipli) kargo seçebiliyorsunuz.Bir de diyelim ki sigortalı kargo ile siparişiniz var ve kargo esnasında kayboldu veya herhangi bir problemle karşılaştınız para iadesi talep ediyorsunuz.Dispute açıp sorununuzu satıcıya ilettiniz.Genelde satıcılar kopyala/yapıştır yapıp alakasız alakasız cevaplar veriyorlar.Derdinizi anlatamıyorsunuz.Para iadenizi almak için de kırk dereden su getirtiyorlar adama.Uzun uğraşlar sonucu bazen 1-2 ay, paranızı günün sonunda alıyorsunuz.Kısaca Aliexpress'den sipariş vermek sayısal loto oynamak gibidir :D Gerçi sorun yaşamadan hızlı bir şekilde siparişlerinizin geldiği de oluyor.Biraz da şansınıza kalmış.Banggood bu konuda biraz daha iyi gibi.Gerçi ilk defa sipariş verdim ama. :) Bence alışveriş yapılırken bunlar göz önünde bulundurulmalı. :)