Satılık Align 450 sport V2 ve copterx 450

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ali Haydar GÖK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Evde çok fazla yer kapladığı için ve artık ihtiyacım kalmadığı için satılıktır. Kısaca şöyle özetlenebilir ilan.

Orijinal align trex 450 sport V2

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Üzerinde yine orijinal align motor ve escsi vardır.
Cyclik servolar align ds410m
Rudder servo savöx sh-1357(sıfır almıştım. 20 dk havada kalmamıştır :) )
Kbar fbl ünite (isteğe bağlıdır, flaybarlı uçmak için gyro var isteyen için) Üniteyi istemeyen için fiyattan düşerim.

Problemleri şunlar: Feathering şaft alınması lazım ki çubuklu bir şekilde uçabilsin. Fakat tavsiye olarak yeni bir rotor alınırsa, bu elektronik ile canavar gibi 450lik model olur.
Kanopisi hasarlı biraz. Yine de kullanıma engel değil.

Ben feathering şaft olmadığı için rulmanlarla ayarladım. Yani bu şekilde uçuyor tabi ama belki 1 hafta, belki 1 ay sonra bir taraftan patlar. Yani kesinlikle tavsiye etmiyorum böyle kullanmayı.

Copterx black angel
Değişik bir dizayna sahip 450. Şahsen ben align 450 yerine bu modeli daha çok sevdim. 3-5 kere de uçuş yaptım. Fakat pillerim kötü olduğu için gyrodan tam istediğim şekilde performans alamadım. 2 adet kanopisi var. Üzerinde elektronik olarak sadece motor ve futaba gy401 gyrosu var. Yedek model olarak kullanılabilir. Şuan yukarıda saydığım elektronik bu modelde takılı ve uçar halde. Yani istenilirse bu modelle uçulup align 450 yedek model olarak kullanılabilir.

Align GP790 gyro, mekanik açı ölçer, kuyruk palleri.

6 adet pal seti ve 4 adet boom (bir tanesi biraz yamuk)

7 ana dişli, yedek motor (beyaz olan var, kırmızılı motor satıldı!), Copterx gövde kit, Flaybar pedleri, 2 kuyruk mili, Kuyruk Servosu tutacakları, Ana mil rulman yatakları, Gy240 gyro, Corona ds919mg servo sıfırdan farksız, Ivır zıvır parçalar ve hardcase 450lik model taşıma çantası.

Ana şaftlar, swashlar, kuyruk rotor, muhtelif parçalar ve ıvır zıvırlar

Yedek copterx kanopisi (bir tane de modelin üzerinde var), align 450nin hasarlı kanopisi ve align 450de kullanılacak temiz kds kanopi.

Kds k7x kumanda ve 3 adet alıcı, köpüklü taşıma kutusu falan var. O fotoğrafları ileride koyabilirim.

İyi bir kumanda kesinlikle değil. Fakat ben kendisiyle yaklaşık 10 uçuş falan yaptım. Sorunsuz çalışan bir kumanda. İstemeyen olursa 200₺ fiyattan düşerim.

Elimde 2 pil var. Bir tanesi idarelik modelleri uçuruyor. Bir tane pil hakkında çok bilgim yok. Eğer sağlamsa güncellerim. Modellerin kayışlı olması acemi arkadaşlar için bir avantaj. Ve tabii yedeklerde aynı şekilde. Tüm gözüken parçalar kusursuz değildir. Aralarında kullanılmaz durumda olanlar vardır. Fakat zaten onları saymadım yukarıdaki listelerde. Saydıklarım sağlamdır. Eğer uygun feathering şaft alınır veya tornacıda yapan olursa en az 3 kırım idare edecek yedek vardır. Yada yeni rotor alınabilir dediğim gibi.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Şöyle toparlayabilirim. Bir adet gayet güzel elektronikle beraber orijinal align trex 450 v2 model, bir adet copterx 450lik model kiti ve motoru, gyrolar ve bol bol yedek. 1150₺
Eğer kbar istenilirse +250₺
Kumanda istenilirse +200₺
Parça parça satın almak istenilirse fiyatlar farklı olacaktır.

Fotoğraflardaki herşey gönderilecektir. Bu fiyata pazarlık yapmayı düşünmüyorum ama ufaktan yardımcı olurum. Yeni başlayan arkadaşlara elimden geldiğince bilgi vererek yardımcı olmaya çalışırım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...