Ankaradan Merhabalar

osmanyilmaz2005

Yeni Uye
Merhabalar,

Aranıza yeni katıldım. Adım Osman Yılmaz. Ankara'da bir firmada yazılım sektöründe çalışan 27 yaşında bir bilgisayar mühendisiyim. Çok uzun süredir quadcopter almak istiyordum, ancak formu gördükten sonra kendim yapmaya karar verdim, yani henüz bir cihazım yok. Formu quadcopterler ile araştırma yaparken google amca sayesinde tanıdım :) Sizlerinde tecrübeleriyle başarılı bir iş çıkaracağıma ve sizleri de yakından tanıyacağıma inanıyorum.

Saygılar dilerim.

Merhabalar

Foruma hoş geldiniz.
Forumda fazlasıyla kaynak var. Acele etmeden sabırla okumanızı öneririm.

Merhabalar

aynen bende senin gibi yeni başladmı bir sürü bilgi var okurken başın dönecek :)

Ynt: Merhabalar

Hoşgeldiniz Osman Bey.[emoji4]

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar

Oncelikle aramiza hosgeldin Osman :thumbup: Eger Quadro isi ile modelci olarak ilgilenecegim diyorsan dogru yerdesin :RCKolik:

Ilk firsatta asagidaki konulara mutlaka goz atmani oneririz ;)

Bu arada Ankara'da Quadro konusunda cok deneyim ve aktif bir grubumuz var. Yerinde olsam en kisa sure icerisinde kendileri ile mutlaka tanisirdim ;)

Ankaradan Merhabalar

Osman hoşgeldin kardeş Ankara ekibine hemen karışmanı tavsiye ederim bende bir mini quadcı olarak aramızda görmek isterim. hem fikir edinirsin hemde güzel bir uçuş izlemiş olursun... :lollol:

Ankaradan Merhabalar

Hoşgeldin Osman,

İlk fırsatta Ankara'daki action FPV ekibiyle tanışmanı öneririm.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Ankaradan Merhabalar

Ankarada ne cok modelci veya modelci olmak isteyrn arkadas varmis git gide buyuyoruz sanirim Tr nin en çok modelci toplulugu Ankara da olacak
yazin baya kalabalik olcak gibiyiz

Osman hosgeldin forumu takip et hafta sonu bulusmalarina gel