Ankaradan selamlar

tufan

Yeni Uye
iyi günler ilk kez bir forumda yazıyorum yanlış bir şey yaparsam şimdiden özür dilerim.uçak teknolojisi öğrencisiyim (türk hava kurumu) model hayatıma lise zamanlarımda girdi.büyük bir hüsranla sonuçlanınca ara verdim.gittiğim üniversite dolayısıyla tekrar başlama kararı aldım.şuan skywalker clon olarak yapıyorum.ilk başladığımda motor ve pervane kırdığım için bu sefer arkadan itişli bir model seçtim.

Ankaradan selamlar

Hoşgeldin Hasan

Aşağıdaki linki kullanarak ilk etapta aradığın herşeye ulaşabilmen için düzenlenmiş bir sayfaya ulaşabilirsin. Ben uçaktan pek anlamam ama önden pervaneli uçaklar başlangıç için daha iyidir gibi bir fikrim var. Dinlemeyi seviyorsan, usata uçakçılarımız sana her türlü bilgi ve tecrübelerini aktaracaklardır zaten. :)

Ankaradan selamlar

teşekkür ederim emre abi şuan modeli yaptım.ilk kırımı da yaşadım : ;D eğer olacak gibi değilse önden çekişli motora geçerim.

Ankaradan selamlar

Aramıza Hosgeldin Hasan :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ankaradan selamlar

hasan ali' Alıntı:
iyi günler ilk kez bir forumda yazıyorum yanlış bir şey yaparsam şimdiden özür dilerim.uçak teknolojisi öğrencisiyim (türk hava kurumu) model hayatıma lise zamanlarımda girdi.büyük bir hüsranla sonuçlanınca ara verdim.gittiğim üniversite dolayısıyla tekrar başlama kararı aldım.şuan skywalker clon olarak yapıyorum.ilk başladığımda motor ve pervane kırdığım için bu sefer arkadan itişli bir model seçtim.
Hoşgeldin, başarılar.

Ankaradan selamlar

Hoşgeldin Hasan. Ayrıca, Ankara dan kayıt olan çok kişi oldu bu aralar takip ediyorum da fakat Ankara pek aktif değil nedenini çözemedim ne zamandır :D

Ankaradan selamlar

Hepinize tesekkür ederim

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ankaradan selamlar

Sercan Eymen' Alıntı:
Hoşgeldin Hasan. Ayrıca, Ankara dan kayıt olan çok kişi oldu bu aralar takip ediyorum da fakat Ankara pek aktif değil nedenini çözemedim ne zamandır :D
Hic bilmiyorum abi neden oyle

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi