Ankara'dan selamlar

ferhatunal13

Yeni Uye
Adı : Ferhat
Soyadı : Ünal
Nereden : Ankara
Mesleği : Ögrenci ( insaat muhendisligi 3. sinif )
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : quadro, heli, araba
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: cesitli arabalar
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : bi arkadas tavsiyesi ile geldim ( similasyon kurmak icin :) )
Kullandığım Model(ler) : su an icin sadece THK similasyon kumandasi :)

Herkese merhabalar. siteyi similasyon kurarken bi arkadas tavsiyesi uzerine ogrendim. iki yildan fazla araba tecrubem var. Ancak gecen haftalarda kafan atti ve tum araba malzemelerimi satip hava araclarina merak saldim. Ve ilk olarak bi similasyon kumandasi ile calismaya basladim. Ankarada olan etkiniklere katilmak isterim. Ankara ici her turlu yardima acigim. Tabi ki ankarada olmayan abilerimden kardeslerimden de bilgi olarak tavsiye oneri almak isterim :)

Ankara'dan selamlar

Aramıza hoş geldin ferhat helikoptermi yoksa çok motorlu bir sistemmi düsünüyorsunuz. Bende yeni başladım 450lik quad toplayacağım tecrübelerimi malzemeler geldiğinde tedaylı bir konu açarak bilgi paylaşımım olacak [emoji573] umarım füze gibi patlamayız bu heyecanla [emoji6]

Sent from my iPad using Tapatalk

Ankara'dan selamlar

Similasyon calismalarim gosteriyorki helikoptere hic bulamamam benim icin en iyisi [emoji3] [emoji3] phoenix 3.0 icin daha quad yamasi yapamadim onu da deneyip kesin bi karar verip ona yogunlasmayi dusunuyorum simdilik

Ankara'dan selamlar

Aramiza hosgeldin Ferhat :thumbup:

Madem hava modellerine yeni basliyorsun o Zaman su konuya Mutlaka bir goz at derim :RCKolik:

Ankara'dan selamlar

Hoşgeldin Ferhat,

Hava araçları farklıdır bence denediğine pişman olmayacaksın.

Keyifli forumlar. :saygilar:

Ankara'dan selamlar

Hoşgeldiniz Ferhat Bey. :saygilar: