[Aranıyor]: co pilot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
trex 600 espm için co pilot taktırmak istiyorum,taktırmak diyorum,henüz takacak bilgiye sahip değilim,co pilot2 diyorlar,hem hesaplı ,hemde kullananlar memnun,elinde çıkarmış olan arkadaşlarada takıp yardımcı olabilirlerse sevinirim,trex 600 e ,kumandam spektrum dx8 ,yardımlarınız bekliyorum,

co pilot

abi konu yanliş yerde. Doğru yere açarsanız daha cabuk yardım alabilirsiniz :saygilar:

co pilot

Adnan Bey,

Anladığım kadarı ile hem ünite olarak Co-Pilot II satınalmak hem de aynı zamanda satan kişinin size ayar konusunda yardımcı olmasını istiyorsunuz. Doğru anlamış mıyım :rolleyes:

Bu durumda konuyu "ARANIYOR" kısmına taşıyorum.

Şahsi fikrim destek konusu biraz zor. Zira zaten Türkiye'de çok fazla kullanan yok. Olanlarda büyük ihtimal memnun oldukları için satmak istemeyeceklerdir. Umarım yine de bulabilirsiniz. :embarras:

Keşke fiyat olarak Co-Pilot kadar uygun olsa da HC3-SX almayı düşünseniz.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,EN KISA ZAMANDA HC3-SX ALACAĞIM ,AYARLAR KONUSUNDADA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM,SAYGILARIMLA

adnan kaptan' Alıntı:
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM,EN KISA ZAMANDA HC3-SX ALACAĞIM ,AYARLAR KONUSUNDADA YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM,SAYGILARIMLA
Alacağınız ünite HC3-SX olur ise, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Zaten yakında HC3-SX ayarları ile ilgili detaylı bir paylaşımda bulunmayı planlıyoruz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...