[Aranıyor]: ESC Power Board (Distribution)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selcuktuncer

Tecrübeli Uye
Tarot fy680 yeni frame imde kullanmak üzere elinde ESC Power Distrubition Board olan arkadaşlardan rica ediyorum. Satmak isteyen var ise iletişime geçsin lütfen.

Özellik olarak en az 6 motor bağlantı desteği olmalı.

Kullanacağım Frame:

Ayrıca yurtiçi sitelerinden uygun fiyata temin edeceğim bir adres var ise de söylerseniz sevinirim.

Hayırdır Selçuk Bey, yeni bir quad mı topluyorsunuz? :)

Ekisini ne yaptınız?

Hayır isa bey HEXA frame i değiştiricem, daha prof daha kaliteli carbon bir frame e geçmek istiyorum. değiştirmek olmaz yeni başladık ;) sadece olayı bir üst noktaya taşımak istiyorum. daha kaliteli bir canavar çıkarıcam ortaya inşallah.
diğer frame plastikti acemiliğimi onla attım sayılır. son noktayı tarotla koyucam bu projede.

Kolay gelsin diyeyim o zaman. Bundan sonraki aşamayı merakla takip edeceğim :)

Isa Sarı' Alıntı:
Kolay gelsin diyeyim o zaman. Bundan sonraki aşamayı merakla takip edeceğim :)
Tşk ediyorum. Bundan sonraki aşamada bir Apm Hexa konusu açacağım ve artık videoları toplayıp tek tek modları deneyerek kısa tanıtımlarla bilgilendirme yapacağım. havalar bozmadan iyice bu işten sıyrılmam gerek. Bu hafta sonu toplamaya başlayacağım inşallah sistemi yeni frame e, bugun elime geçecek inşallah frame.

Ama maalesef bu aradığım esc toplayıcı board olmadan ilerleyemeyeceğim :( umarım bulurum ve 3 kuruşluk şey için günlerce beklemem :(

Selçuk fiyatı 3 kuruştan biraz fazla ama beklememek adına aşağıdaki linki değerlendirebilirsin belki. Ben yardımcı olayım diyeceğim ama elimde bir adet board var onu da quad ta kullanıyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nesimi Sakmak' Alıntı:
Selçuk fiyatı 3 kuruştan biraz fazla ama beklememek adına aşağıdaki linki değerlendirebilirsin belki. Ben yardımcı olayım diyeceğim ama elimde bir adet board var onu da quad ta kullanıyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

tşk ediyorum abi bunu şimdi aldım mesajının üzerine siparişini verdim lakin aslında aradığım board bu değil. ama yapacakta birşey yok. aslında hayal ettiğim board şu,

ama türkiyede yok. e birkereliğine montajlıycaz birdaha sök tak olmasın diye. artık şansıma. bunla idare edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...