[Aranıyor]: FPV Sistem için ekipmanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kraken

Çalışkan Uye
Merhaba;

7inç ve üzeri monitör,
5,8 GHz Alıcı,
5,8 GHz verici,
Fpv kamerası,
Dvr kayıt cihazı,
Görüntüyü usb den pc ye aktarmak için usb kartı,
5.8 GHz verici için kelebek anten,
5.8 GHz Alıcı için patch veya axial anten,
2.4 GHz verici için patch anten,
Turnigy9x stok modüle uyumlu 5 kanal veya üzeri alıcı,
3s 1200-1550 Mah 35c veya üzeri lipo

Kullanılmamış veya 2. El Teklifler değerlendirilecektir, satılık liposu olan kişi şarj sonrası pilin aldığı kapasite ve şarj sonrası Hücre voltajlarını yazabilirse sevinirim. teşekkürler...

:saygilar:

FPV Sistem için ekipmanlar

Mesajından hiçbirşey anlamadım Harun. Arıyor musun bu ürünleri, alacak mısın ?

Eğer öyleyse " Aranıyor " bölümünü kullan lütfen...

sanırım arıyorsun pıl var bende zippy 2200 mah 20c 3s 30 40 lıra ne verirsen elınen o gıder senınen :) voltajlar bırbırıyle aynı benım helıye kucuk oldugu ıcın satıyorum
full sarj edınce 4.18 4.19 4.20 gıbı dusunebılırsın bırer volt fark var ama benımsarj aletındede problem olabılır dıye dusunuyorum pılde sisme falan yok

mustafa lekesiz' Alıntı:
sanırım arıyorsun pıl var bende zippy 2200 mah 20c 3s 30 40 lıra ne verirsen elınen o gıder senınen :) voltajlar bırbırıyle aynı benım helıye kucuk oldugu ıcın satıyorum
full sarj edınce 4.18 4.19 4.20 gıbı dusunebılırsın bırer volt fark var ama benımsarj aletındede problem olabılır dıye dusunuyorum pılde sisme falan yok
.

Merhaba 2.2 Amper benim için çok fazla. Pilleri 250 lik Quadcopter ve mini skywalkerde kullanacağım.

Türker Akgün' Alıntı:
Mesajından hiçbirşey anlamadım Harun. Arıyor musun bu ürünleri, alacak mısın ?

Eğer öyleyse " Aranıyor " bölümünü kullan lütfen...

Türker bey açtığım konu zaten "Aranıyor" bölümünde. Konuyu tapalk uygulamasından açtığım için başlığa "Aranıyor" metni düşmemiş olabilir yoksa ben mi yazmalıydım? Evet arıyorum ürünleri alacağım.

Harun Küçükler' Alıntı:
Türker bey açtığım konu zaten "Aranıyor" bölümünde. Konuyu tapalk uygulamasından açtığım için başlığa "Aranıyor" metni düşmemiş olabilir...
Muhtemelen öyle oldu Harun. Ben ekledim. ;)

[Aranıyor]: FPV Sistem için ekipmanlar

Bnde immersionrc'nin 600 mw verici ve 2 adet alıcı-verici yuvarlak anteni var ikiside sıfır hiç kullanılmamış kutularında ilanınız hals geçerliyse özelden ulaşabilirsiniz

ünal bozyurt' Alıntı:
Bende immersionrc'nin 600 mw verici ve 2 adet alıcı-verici yuvarlak anteni var ikiside sıfır hiç kullanılmamış kutularında ilanınız hala geçerliyse özelden ulaşabilirsiniz

Öm attım teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...