[Aranıyor]: Hobbyking usb dongle, wireless 9 in 1 simulator adapter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekicihan

Yeni Uye
Merhabalar,
Hobbyking in sattığı, forumumuzda da incelemesi yapılan ( ) usb dongle aranıyor. elinde olan varsa talibim : )

Cihan Bey, bu dongle Türkiye'de bulmanız biraz zor. Mesela RCPano'da bile hiç 2.elini görmedim. Bence çok fazla vakit kaybetmeden kendiniz HK'dan sipariş edin ;)

Mehmet abi hobbykinge girip siparişi verirken, tam o 15-20 saniyenin içinde stok dışı kaldı : )

Cihan ekici' Alıntı:
Mehmet abi hobbykinge girip siparişi verirken, tam o 15-20 saniyenin içinde stok dışı kaldı : )

Yanlışınız var, bence siz ön sipariş yapmışsınızdır. O ürün bayağıdır stokta yok -6 dıydı şimdi -7 olmuş...

Bende haber bekliyorum o ürününle ilgili. Stoğa geldiğinde mail gelecek ondan biliyorum %p

: ) forumda Sherlock Holmes var.. Model uçağınıza bini ve kaçın. Uyarı için teşekkür ediyorum Bulut Bey. Sizler ne zamndır bekliyorsunuz acaba? Sizce ebaydan 26 dolara mı almalı yoksa beklemeli mi?

Cihan ekici' Alıntı:
: ) forumda Sherlock Holmes var.. Model uçağınıza bini ve kaçın. Uyarı için teşekkür ediyorum Bulut Bey. Sizler ne zamndır bekliyorsunuz acaba? Sizce ebaydan 26 dolara mı almalı yoksa beklemeli mi?

Valla bayağıdır bekliyorum. Ama bir türlü gelmedi. İçimden bir seste gelmeyecek diyor :D Fakat öyle faiş bir fiyatada bence almayın. Onun yerine acelesi yoksa HK'da stoğa girdiği zaman e-mail olarak bildiri seçin. (ki ürüne talep olduğu belli olsun. böylelikle ürünü stoğa çeksinler-arz talep meselesi :D )

VEYA

İşinizi görürse, bu almak istediğiniz usb dongle kadar kaliteli olmasada başka bir ürün var. Bende onu almayı düşünüyorum işin aslı. Çünkü daha fazla beklemek istemiyorum.

Ayrıca v922 kumandasıyla phoneix de (yeni güncellemesinden sonra) verimli olarak çalışıyormuş.

Bu haber çok iyi, çok teşekkür ederim. Bu alternatifi değerlendirmek daha iyi olacak sanırım. Çok teşekkür ederim. : )

Cihan ekici' Alıntı:
Bu haber çok iyi, çok teşekkür ederim. Bu alternatifi değerlendirmek daha iyi olacak sanırım. Çok teşekkür ederim. : )

Ama sizden ricam; lütfen HK'da o ürünü stoğa girdiği zaman haber veri işaretleyin ( benim için :thumbup: )

Teşekkürler,

Tabi ki, seve seve...

merhaba cıhan bey elımde bahsettıgınız 9 in 1 sımulator var bı arkadasa almıstık zamanında kullanmadı bende yedekte kalsın dıye bekliyordu ıstersenız verebılırım

mustafa yildiz' Alıntı:
merhaba cıhan bey elımde bahsettıgınız 9 in 1 sımulator var bı arkadasa almıstık zamanında kullanmadı bende yedekte kalsın dıye bekliyordu ıstersenız verebılırım
İşte modelcilik budur :bravo:

mustafa yildiz' Alıntı:
mehmet bey merhabalar, mesajınızı şimdi gördüm geç cevap yazdığım için afedersiniz. ne kadar makbule geçer bilemezsiniz. çok teşekkür ederim

oldumu sımdı ısmım mustafa neyse ısın espırısı sorun degıl yollarım

aklım mehmet abinin yorumunu okuyunca orada kalmış, kusura bakmayın. kişisel iletide doğru yazmışım ama: ) neyse şaka bi yana, teşekkür ediyorum.

Mustafa bey özelden ileti yazmıştım, sanırım gözünüzden kaçmış. Bi bakmanız mümkün mü acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...