At9s PRO

Süleyman Aydık

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese iyi günler :saygilar:
Bugün Aliexpressden aldığım At9s PRO elime ulaştı. Kumandayı yaklaşık 1000₺ ye aldım ve alıcı düşük fiyat beyan ettiği için 10₺ de vergi ödedim. PTT getiremediği için gidip ben almak zorunda kaldım :angry:
Üzerinde Micro USB girişi var acaba bununla similasyona bağlayabilir miyim yoksa arkadaki giriş için similasyon kablosu mu almalıyım.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Kırımsız uçuşlarda kullanmanızı dilerim. Aynı kumandayı yakın zamanda almayı düşünüyordum ancak vergi/kargo dahil 1.400 tl altına bulamamıştım. Siz mı aldınız? Aliexpress standart kargo ile kaç günde elinize ulaştı? :saygilar:

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. Kırımsız uçuşlarda kullanmanızı dilerim. Aynı kumandayı yakın zamanda almayı düşünüyordum ancak vergi/kargo dahil 1.400 tl altına bulamamıştım. Siz mı aldınız? Aliexpress standart kargo ile kaç günde elinize ulaştı? :saygilar:
Ben geçen ayın 31 inde gece sipariş vermiştim dün Adıyamana (15 haziran) bugün(16 Haziran) de gidip kendim aldım. vardı aslında daha ucuza bulmuştum ama bu %40 verginin gazabına uğradım(işlemci motor ESC kumanda almıştım hepsi toplam 500 dolar tuttu birde üstüne 200 dolara yakın vergi gelmişti:eek:) ama daha sonra vergi olmayan alternatiflerini buldum.
Satıcı kolaylık sağladı hem düşük fiyat beyan etti hemde deneme ürünü diye gösterdi(bu konuda emin değilim ama öyle bir şey olmuştu) :thumbup:

Buradan aldım AT9S PRO mode 2 gri renk aldım ürün klasik kendi kutusuyla geldi 9 kanal alıcı+askısı(boyna takmak için olan)+Mode 1 yapmak için parça. Alışveriş genelinde bir sıkıntı yaşamadım.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Version 2.0.2 iki dil geldi ben multi olanı yükleyeceğim şimdi

Son düzenleme: