Balıkesir - Yakupköy Uçuş Alanı

hakanoncul

Yeni Uye
[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Adsýz.jpg
    Adsýz.jpg
    118.3 KB · Görülme: 212
BALIKESİR - YAKUPKÖY UÇUŞ ALANI

Hakan Bey çok teşekkürler pist bilgisi için. :saygilar:
Acaba buluşmalarda oluyor mu bu pistte?

Bir dönem Bursa- Izmit arasında ömrüm geçmişti. Keşke o zamanlar tanışmış olsaydık mutlaka uğrardım :) Ama kim bilir belli olmaz, Balıkesir o kadar da uzak değil belki bir gün bir süpriz yaparız :D

Uçuş alanı olduğuna göre buluşmalar da oluyordur. Umarım paylaşacağınız resimler ve videolar ile Balıkesir'de yaşanan modelcilik aktivitelerini takip edebiliriz ;)

Alan bilgisi için de ayrıca teşekkürler :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan Bey çok teşekkürler pist bilgisi için. :saygilar:
Acaba buluşmalarda oluyor mu bu pistte?

Rica ederim ne demek , bence bilgiyi saklamak en kötü düşünce ve davranıştır . Bilinen herşey paylaşılmalı ki işler daha da iyiye gitsin.

Boşuna dememişler ''bilenler bilmeyenlere , duyanlar duymayanlara , görenler görmeyenlere '' :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bir dönem Bursa- Izmit arasında ömrüm geçmişti. Keşke o zamanlar tanışmış olsaydık mutlaka uğrardım :) Ama kim bilir belli olmaz, Balıkesir o kadar da uzak değil belki bir gün bir süpriz yaparız :D

Uçuş alanı olduğuna göre buluşmalar da oluyordur. Umarım paylaşacağınız resimler ve videolar ile Balıkesir'de yaşanan modelcilik aktivitelerini takip edebiliriz ;)

Alan bilgisi için de ayrıca teşekkürler :saygilar:

Balıkesir 'den gelip geçen çok arkadaş ile daha sonraları net üzerinden tanıştık . İnşallah sizinle de bir gün yüz yüze tanışmak fırsatı doğar.

Uçuş alanımız 3-4 sene önce çok neşeliydi . Fakat bazı arkadaşlar Balıkesir 'den taşınınca uçuş günlerimiz de kayboldu gitti . Ben yaklaşık 3 yıldır model uçurmuyorum . Fakat Balıkesir ' de kalan son damla modelciler ile tekrar buluşma ayarlamaya çalışıyoruz . Sizleri de bir hafta sonu Balıkesir ' de ağırlamaktan onur ve gurur duyarız .

Buluşmalarda mutlaka resim olacaktır fakat ben daha FPV nin adı yokken CANON A-530 fotoğraf makinesi ile 60 lık trainerim ile yaptığım çekimleri paylaşayım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Buda resimlerden derleme video

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çok güzel görseller Hakan Bey, keyifle izledim. :bravo:
Gerçekten çok güzel bir ortam varmış Balıkesir'de. %p
İnşallah yine böyle güzel buluşmalarınızı görürüz. :)

Hakan Öncül' Alıntı:
Balıkesir 'den gelip geçen çok arkadaş ile daha sonraları net üzerinden tanıştık . İnşallah sizinle de bir gün yüz yüze tanışmak fırsatı doğar.

Uçuş alanımız 3-4 sene önce çok neşeliydi . Fakat bazı arkadaşlar Balıkesir 'den taşınınca uçuş günlerimiz de kayboldu gitti . Ben yaklaşık 3 yıldır model uçurmuyorum . Fakat Balıkesir ' de kalan son damla modelciler ile tekrar buluşma ayarlamaya çalışıyoruz . Sizleri de bir hafta sonu Balıkesir ' de ağırlamaktan onur ve gurur duyarız .

Buluşmalarda mutlaka resim olacaktır fakat ben daha FPV nin adı yokken CANON A-530 fotoğraf makinesi ile 60 lık trainerim ile yaptığım çekimleri paylaşayım.
Kesinlkle, "BILGI PAYLAŞILDIKÇA BÜYÜR" %p

Bu arada eğer hala bozulmadı yani yapılaşma olmamış ise, uçuş alanı gerçekten çok güzelmiş :thumbup:

Paylaşımlar için teşekkür ederiz. Umarım en kısa sürede eski buluşma günlerine kavuşursunuz.

Bu arada yolunuz bu tarafa düşerse bizler de mutlaka sizleri bekleriz ;)

Hakan bey, görüntüler için teşekkürler, bana eski günleri hatırlattı. 2000'lerin ilk yıllarında biz de modelin üstüne fotoğraf makinesi bağlayıp bir de servo koyup fotoğraf çekmeye çalışırdık. Tabii çoğu saçma sapan görüntüler olurdu.

Pist olarak yeni bir yerde uçuyorum. Balıkesir de olanlar bilir. Şehirler arası otobüs terminali arkasındaki Atletizm pistinin arkası...

[attachimg=1]

Ekli dosyalar

• Adsýz.jpg
    Adsýz.jpg
    107.7 KB · Görülme: 60

2015 itibari ile Balikesirde guncel modelciler, etkinlikler varmi ?