Blade 180CFX geliyor

Blade 180CFX geliyor

İlker Sönmez' Alıntı:
Bunada upgrade gerekecek gibi duruyor. İlk etapta dişliler.
Ya da Walkera için icad edilen meşhur "Servo Saver Mods" modifikasyonu :laugh:

Blade 180CFX geliyor

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Blade 180CFX geliyor

Rasim sana zahmet bana ve Turker kardesime 2 paket sarip gonderir misin, adresim ayni degismedi :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şahsen ben de pek tutmadım yeni 180 :( Blade sevdiğimiz her özellik bu modelde sanki özellikle kaldırılmış ??

Bu yorumundan sonra çok zor Mehmet abi :laugh:

Bu arada o heli mi bu heli mi sorunsalı canımı sıktı, hepsi uçuyor sonuçta... Ülkede de fazla yok sanırım, yeni model tanımış oluruz niyetine msh protos siparişi veriyorum, hakkımda hayırlısı :)

Blade 180CFX geliyor

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu yorumundan sonra çok zor Mehmet abi :laugh:

Bu arada o heli mi bu heli mi sorunsalı canımı sıktı, hepsi uçuyor sonuçta... Ülkede de fazla yok sanırım, yeni model tanımış oluruz niyetine msh protos siparişi veriyorum, hakkımda hayırlısı :)
Ya dur etme eğleme Rasim. En iyisi istersen almak istedigin model hakkinda bir inceleme konusu ac, kullanmayi dusundugun elektronik donanim ile beraber. Yaptigin arastirma sonuclari ve buldugun yorumlari bizlerle bir paylas. Bizlerde gorebildigimiz ya da bildigimiz kadari ile iyi ya da kotu bir yorum yapalim ;)

Bak alacaksin sonra kotu bir sey de diyemeyecegiz aldigi icin :laugh:

Blade 180CFX geliyor

buraya salça olayım 2 gündür 150 uçuruyorum bayıldım bende miniciyim artık :D

Blade 180CFX geliyor

DenizSERT' Alıntı:
buraya salça olayım 2 gündür 150 uçuruyorum bayıldım bende miniciyim artık :D
Biraz gec kaldin ama sonun da senin de MICROCU olmana sevindim Deniz :halay: Micro candir can :thumbup:

Blade 180CFX geliyor

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Biraz gec kaldin ama sonun da senin de MICROCU olmana sevindim Deniz :halay: Micro candir can :thumbup:
Ama hızlı giriş yaptım abi upgrade bile sipariş verdim :D