Blade filosu

adnan_kaptan

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar ,blade filomuzun 180 cfx servoları değişmiş ,bütün yenilemeleri ve giydirmesi yapılmış filoya katılmıştır.
başarıyla uçuşu yapılmıştır,o dengesiz halinden eser kalmadı.Oldukça güzel uçmakta ,videoda en kısa zamanda paylaşılacaktır.:RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Adnan abi. Güzel görünüyor model. Ancak bu canopy ile biraz hantal uçar. Bilgin olsun :) Konu dışı ama blade modellerinin en keyifli tarafı modeli microheli gibi sitelerden giydirmek, renklendirmek orasını burasını değiştirmekti. Ancak bugün baktım. Bir canopy ile bir iniş takımı setinin maliyeti neredeyse 1000 TL yi geçiyor. Şaka gibi.Ama yapacak bir şey yok. Uçmaya devam...

• Beğen
Tepkiler: adnan_kaptan
Hayırlı olsun Adnan abi. Güzel görünüyor model. Ancak bu canopy ile biraz hantal uçar. Bilgin olsun :) Konu dışı ama blade modellerinin en keyifli tarafı modeli microheli gibi sitelerden giydirmek, renklendirmek orasını burasını değiştirmekti. Ancak bugün baktım. Bir canopy ile bir iniş takımı setinin maliyeti neredeyse 1000 TL yi geçiyor. Şaka gibi.Ama yapacak bir şey yok. Uçmaya devam...
Çok para ben 270 liraya aldım aldığım arkadaşta bi takım daha var istersen%p

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Abi güzel olmuş gerçekten havası değişmiş modelin, kırımsız uçuşlar:saygilar: