[Davet]: 5-6 Ağustos Rize Rc Model Festivali

Muammer Akbulut' Alıntı:
Öncelikle herşey çok güzeldi pist kalabalık muhabbet ben 2. Güne katılabildim Rize ekibi ve Belediyesini kutlamak lazım özel alan pist her belediyeden bu tutumu beklemek lazım gerçekten destek böyle olur biraz görsel ben ekleyim geriside gelir heralde :)
Pist ve ortam gerçekten çok güzel gözüküyor :thumbup: Dediğin gibi inşallah diğer bu tür organizasyon diğer belediyelere de örnek olur %p

Öncelikle paylaşım ve özellikle biz gelemesekte RCKOLIK tişörtü ile bizi orada temsil ettiğin için de ayrıca teşekkürler Muammer :RCKolik:

Diğer arkadaşlardan da görselleri mutlaka bekliyoruz ;)

Omer Erkan' Alıntı:
Keşke gidebilsem! :( O ne güzel bir pisttir öyle!

Yalnız bulunduğu yere bakılırsa yerleşim yerlerine çok yakın. İzleyicilerin güvenliği açısından piste girmemeleri için çok iyi bir düzenleme gerekecek sanırım.

Ömer abi keşke gelebilseydin .. Bol bol uçak vardı :) Güvenlik konusunda hâklisin. Pistin bir tarafı deniz diğer tarafı sahil yürüyüş yolu. Hemen yanıda karayolu. Çok şükür bi sıkıntı olmadı.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Süper, emeği geçenlerim ellerine sağlık.

Baştan hatırlatmış olalım da sonra soru çıkmasın :laugh: Bolca resim ve video bekliyoruz ona göre :RCKolik:

Mehmet Abi çektik birşeyler :) Müsait zamanda paylaşacağım...

Çok güzel buluşma&etkinlik yapılmış. Pistte harika olmuş, Rize belediyesinin hobimize verdiği katkıdan dolayı ben buradan teşekkür etmek istiyorum :)

Ne yazık ki Ordu ekibi olarak biz katılamadık :( Son anda planlar iptal olunca tek kaldım ve gidemedim :-\

Abi varsa video falanda ekleyin, sadece fotoğraf olmaz :D

Öncelikle Rize Belediyesi başta olmak üzere emeği geçen, katılan, izleyen herkese teşekkür ederiz. Çok güzel bir organizasyon oldu. Hava durumu yağmurlu demesine rağmen sıcaktan kavrulduk. :) Resimlerden de anlaşılacağı üzere uçak ağırlıklı bir buluşma oldu. :) Helikopter adına çok fazla bir şey yoktu. En azından Doğukanı görmek isterdik :) Artık seneye inşallah.

Videolar

yak 54 İsrafil abi (Yere yakın hover içerir :) )
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Thunderbolt Uçak

Protos 500

Paramotor Uçuşu

Piper Uçak

Piper 2 Uçak

180 cfx (Kayış Sistemli Uçuşum. Detayları konusunda yazacağım.)

15cc Uçak

700 Nitro

Ve Ödül Töreni.. (Herkes Gönüllerin Birincisi :) )