Dron ve kk2

ŞEVKİ IŞIK

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Kk2 kontrol kartı kullanarak bir dron yaptım, bugün ilk uçuş denememi yaptım! Gaz verince motorlar çalışıyor ama bazı atirirken kendiliğinden duruyor.kk2 bin üzerindeki ışık yanıyor ve duruyor.ben nerede hata yapıyorum?dronlar en özellikle kk2 konusunda tecrübesi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.tesekkurler...

KK2 kartı bildiğim kadarı ile artık çok eski kaldı ve şu an aktif olarak kullanan ve bilen üyemiz yok diye biliyorum. İnşallah bir bilen size yardımcı olur. Ama en kötü eski paylaşımlara bir göz atın derim.

Kurulumu yaptım Mehmet bey.kumandadan motorları çalıştırıyorum,gaz veriyorum hızlanıyor,sonra kendiliğinden duruyor..

Evet eski.benim ilk dron deneyimim.ogrencilerimle bir çiftçi dron projesi üzerinde çalışıyoruz.maliyeti düşürmek için ucuz bir kontrol kartı seçmek zorunda kaldık.

Ucuz kart olarak apm de kullanabilirsiniz gayet başarılı bir kontrol kartı.
Ayrıca robotistanın o kartı kullanarak en baştan yaptığı bir f450 videosu var onu da izlemeniz faydanıza olacaktır link vermek yasak mı emin olmadığımdan link veremiyeceğim. Youtube'da kısa bir aramayla bulabilirsiniz.