[Duyuru]: Pilot-Tr Model Air Festival 2015 -- 05-06/09/15 - KATILIM Listesi

Rasim Öztürk' Alıntı:
Geçen yıl nitrolar sıkıntı çıkarmamış mıydı? Rakım, iklim koşulları vb. sebeplerle... İlker Esmer bayağı uğraşmış diye duymuştuk.

Gerçi Arda'nın ona göre ayarlı olabilir, sonuçta istanbuldan yozgata değişim daha fazla, ankara yozgat benzerdir diye düşünüyorum.

Benim bir buçuk tur her yerde ideal oluyor. :laugh: Duzcede,Eskişehirde sıkıntı cıkarmadı. :)

Arda abi gelmene ve rakip olmamıza çok sevindim :laugh:

Yeter ki birlikte olalım , eğlenelim , muhabbet edelim o ortamda hep birlikte olalım yeter yarışmanın pek bir önemi yok benim için , sadece modeli kırmadan dönersem yeter bana :laugh: :laugh:

Nitro cidden sıkıntı oldu. Hatta söyle söliim. Elektrikli modellimde bile pich açılarımı artırmak zorunda kaldım. Adana da hava yoğunluğu daha fazla, Yozgatta daha az olduğu için. Eğer getirebililiyosanız bir tane elektrikli getirin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arda Erkan' Alıntı:
Benim bir buçuk tur her yerde ideal oluyor. :laugh: Duzcede,Eskişehirde sıkıntı cıkarmadı. :)

Arda 3gx in gücünü göster :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Arda abi gelmene ve rakip olmamıza çok sevindim :laugh:

Yeter ki birlikte olalım , eğlenelim , muhabbet edelim o ortamda hep birlikte olalım yeter yarışmanın pek bir önemi yok benim için , sadece modeli kırmadan dönersem yeter bana :laugh: :laugh:

Öyle kardeşim benim hiçbir fikrim yok nasıl olur yarışma ama dikkat et.Gerisi dediğin gibi katılıyorum ztn benim geliş amacımda o :)

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Nitro cidden sıkıntı oldu. Hatta söyle söliim. Elektrikli modellimde bile pich açılarımı artırmak zorunda kaldım. Adana da hava yoğunluğu daha fazla, Yozgatta daha az olduğu için. Eğer getirebililiyosanız bir tane elektrikli getirin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hemso model varda saha bize kalır mi bilmiyorum.Kalmazsada sağlık olsun.Yinede ben iki modelimide getiriyorum.

RCKOLIK Tisörtleri almayı unutmayalım arkadaşlar :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

BEN 2 TANE GETİRİCEM MEHMET ABİ. :lollol: :lollol: :lollol:

TİŞÖRTLER ZATEN ÇOK HOŞUMA GİDİYOR. BIRAK UÇMAYA GİTTİĞİMDE BAZEN NORMAL HAYATTA DA GŞYİYİRUM. BİZİM İŞ ARKADAŞLARI MERAK EDİP ETRAFIMDA TOPLANIYOR. :lollol: :lollol: :lollol: :lollol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Sir, yes sir :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yan çıkmış ama sağlık olsun :laugh:

Biz giydik geliyoruz
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-G900F cihazımdan gönderildi