[Duyuru]: RCKOLIK 2 Yaşında

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,
Koca 1 yılı daha devirdik :halay: RCKOLIK olarak artık 2 Yaşındayız. Daha dün gibi 1.yaşımızı kutladığımız gün :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bizler bu sene de çok eğlendik. "Bilgi Paylaştıkça Büyür" felsefesinden yola çıkarak, eğlencemizi ve keyif aldığımız şeyleri sizlerle paylaşmaktı esas amacımız. Umarız bunu bir nebze de olsa başarabilmişizdir.

Bu vesile ile bu süre zarfında her zaman yanımızda olan ve değerli katkılarını bizlerden esirgemeyen tüm RCKOLIK ailesine sonsuz teşekkürleri bir borç biliriz. %p

İnşallah daha nice senelere hep birlikte girmek dileğiyle saygılarımızı sunarız. :saygilar:

RCKOLIK Yönetimi
Mehmet Küçüksari
Türker Akgün
Mesut Akın
Ömer Erkan
İlker Sönmez
Sümer Yamaner

Hala böyle samimiyet dolu bir forumun varlığına inanmakta güçlük çekiyorum :)

İyi ki varsınız abilerim arkadaşlarım, iyi ki varsın :RCKolik:

Benimde şimdiye kadar gördüğüm en samimi forum burası :) Bir çok foruma üyeliğim var böyle ortam göremedim onlarda. Bu forum ortamının böyle devam etmesi dileğiyle :RCKolik:

Arkadaşlarıma bende katılıyorum. Bu kadar seviyeli ve kaliteli insanların arasında olmaktan bende çok mutluyum.
Nice nice senelere diyelim %p

Ynt: [Duyuru]: RCKOLIK 2 Yaşında

Seviye korunduğu müddetçe biz daha 10-20 li yaşları da görürüz nice yaşlara rckolik

Samimi , içten , sevgi ve saygı çerçevesinde , sadece hobi için değil , insanlığa yatırım yapan , teknolojiyi takip edip , gün be gün gelişen , her geçen gün daha da güzel insanların katıldığı , emek emek büyüyen bu güzel forumun 2 . yaşı hepimize kutlu olsun arkadaşlar.Herkesin emeği ile , sevgisi ile daha nice yaşlara :RCKolik: :bravo: :bravo:

Bu sitede emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
Nice seneler... :halay: :halay: :halay:

İki seneyi devirmişiz demek!...Dostlarla olunca nasıl geçti anlamıyor insan! Nice yaşlara :RCKolik:

Nice senelere inşallah. :) Emeği geçen herkesin eline sağlık.

Iyiki araniza katilmisim dedirten sicak kanli ortam. nice senelere :RCKolik:

Nice yıllara RCKOLIK, emeği geçenlere teşekkürler.

Nice yıllara bu kadar genç yaşta bu kadar geniş bilgi platformu,zamanla çok daha iyi olacak inşaaallah

Hepimize hayırlı olsun harika gidiyoruz bence :)

Emek veren herkese saygılarımı sunuyorum, nice yaşlara.
.

HTC Desire X cihazımdan gönderildi

Necati Cici' Alıntı:
Hep birlikte nice seneler inşallah.. Bugün de benim doğum günüm.. ..... 17 yaşında..
Doğum günün kutlu olsun Necati :thumbup: Sağlık ve huzur içerisinde nice senelere inşallah ;)

Son düzenleme: