[Duyuru]: Yeni Moderatörlerimiz: Sümer Yamaner- Ilker Sönmez

hayırlı olsun her keze :saygilar: :saygilar: :saygilar: :saygilar: :saygilar: :saygilar:

hahah :D :D :D

vallahi sumer abi tum istanbul tekrar eski günlerine dönmeni bekliyor sen heliyi birakmayaydın kaç sene olmuş şimdiye tareq ın elıne verırdın skıdleri kırmadan oyna diye :D

Hayirli olsun hepimize.
Cok sevindim. Ozellikle İlker beyin paylasimlarindan baska bir forumda cok faydalanmistim.
Daha sonra forumdan ayrilip yazdigi muhtesem konularin silindigini gorunce cok uzulmustum.
Huzurlarinizda kendisinden bir konu rica ediyorum.
Kendisi hatirlayacaktir. "Zengin adamin hobi rehberi"
Ben yaziyi okumustum ve inanilmaz hosuma gitmisti. Konu basligina bakip yanlis anlamayin.
Bu hobiyi yapacak herkesin ozelliklede yeni baslayanlarin mutlaka okumasi gereken bir konuydu.
Umarim kayitlarinizda vardir.

Bütün konular mevcut kendi sitemde duruyor , ancak hepsini bir anda ortaya çıkarmıyorum ki mühimmat hemen bitmesin :)

İlker Sönmez' Alıntı:
Bütün konular mevcut kendi sitemde duruyor , ancak hepsini bir anda ortaya çıkarmıyorum ki mühimmat hemen bitmesin :)
Kesinlikle Ilker hocam :thumbup: Biz de Turker'le 2 yildir bu takdigi uyguluyoruz. ;)
Bazen oyle oluyor ki, konuyu hazirlamisiz videosunu cekmisiz ama o haftalar forumda konular yogun diye tutuyoruz ve sonra da unutuyoruz :laugh: Sonra donup birbirimize ya biz bu video ne zaman cekmistik diye soruyoruz :lol:

Yeni moderatörlerimiz hayırlı olsun. :halay:

Hayırlı olsun saygılarımla

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ynt: [Duyuru]: Yeni Moderatörlerimiz: Sümer Yamaner- Ilker Sönmez

Hayirli olsun kolay gelsin :)

Hayirli olsun :RCKolik: herkese keyifli forumlar dilerim :agreed: