[Duyuru]: Yeni Moderatörlerimiz: Zafer Sahin

Herkese tekrardan çok çok teşekkür ediyorum.

Bu arada ilk yapmayı planladıklarım şunlar...

- Rasim'in "Bakın ne buldum ?" diye başlayan tüm mesajlarını filtrelemek :) . Onun yüzünden mouse tutan parmağım ve ben her gün "SATIN AL" butonu konulu kavgalar yaşıyoruz.
- Sümer abi'nin "DO IT YOURSELF" formatını çoktan aşıp "DO IT SÜMER ABİ" formatına bürünmüş mesajlarına bir dur demek :D .

Al işte. Görün! Ben demiştim. Bu adama moderatörlük vermeyin, forumdan atalım el birliği ile demiştim. Rasim'e laf eden adam acaba son iki ayda benim direnc.net'ten kaç sipariş verdiğimi, "Satın Al" tuşunu kaç kez tıkladığımı, Banggood ile Arduino Kardeşliği ilan ettiğimi biliyor mu!!! :mad: Yaktım seni Zafer Şahin. Arduino için virüs yazmaya başlıyorum kolla kendini! :lol:

Sümer abi, direnç.net'den Zui Şueng yanımda, çok selamı var ... Sümer Bey virüs yazsın, ben de antivirüs yazıp satışları patlatırım, kârıma kâr katarım diyor ... ;D :lollol: :lol:

Ahahahahha :lol: yau trafikteyim yapmayin boyle. Kirmizida durdukca kopuyorum

Hayırlı olsun Zafer Abi. :halay: :halay:

Zafer SAHIN' Alıntı:
Sümer abi, direnç.net'den Zui Şueng yanımda, çok selamı var ... Sümer Bey virüs yazsın, ben de antivirüs yazıp satışları patlatırım, kârıma kâr katarım diyor ... ;D :lollol: :lol:

Ahh beee bu piyasadan hiç haberin yok senin. Virüsü yazmadan önce antivirüsünü hazırlıyoruz biz profesyoneller. Ona söyle avucunu yalar!!! :p

Hayırlı ugurlu olsun zafer abi şimdiden yardımların için eline koluna saglık :RCKolik:

Aaaa ben hayırlamamışım, yazdım zannedip unutmuşum :D Hayırlı olsun abi, güle güle ışınla birilerini :p ;D

Doğru zamanda doğru bir seçim olmuş güzel seçim yapan diğer moderatörlerimize teşekkür ediyorum... Zafer abimize de hayırlı olsun :RCKolik: . Keyifli formlar.

Yeni göreviniz hayırlı olsun Zafer abi :)

Abi hayırlı olsun. Forumun geleceği için çok güzel bir karar olmuş :thumbup: :bravo:

Hayırlı olsun. :bravo: