E-FLİTE UMX GEE BEE

Kadir Kocaman

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selam forum,,,
nette gezerken bu e-flite in bnf uçakları dikkatimi çekti bazı modellerinde as3x gyro kullanıyor biliyorsunçuz 130x ve mcpx bl da da aynı gyro var ve oldukça başarılı... bu uçak uygun fiyatı ve havadayken oldukça kolay gözükmesi ile çok hoşuma gitti ne dersiniz filoya katmaya değermi? malum pil derdim de olmuyacak mcpx bl in pillerini bunda kullanabilirim...

video aşağıda .....

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

E-FLİTE UMX GEE BEE

kadir kocaman' Alıntı:
Selam forum,,,
nette gezerken bu e-flite in bnf uçakları dikkatimi çekti bazı modellerinde as3x gyro kullanıyor biliyorsunçuz 130x ve mcpx bl da da aynı gyro var ve oldukça başarılı... bu uçak uygun fiyatı ve havadayken oldukça kolay gözükmesi ile çok hoşuma gitti ne dersiniz filoya katmaya değermi? malum pil derdim de olmuyacak mcpx bl in pillerini bunda kullanabilirim...

video aşağıda .....
Merhaba Kadir Bey :)

Microkolik olarak Türker ve benim ne zamandır yakından takip ettiğimiz modeller bunlar :D

E-Flite "UMX teknolojisi" diye lanse ettiği ve esasında sizin de belirtiğiniz gibi micro helilerde bulunan AS3X® sisteminin uçağa adapte edilmiş hali, gerçekten dikkat çekici.

Bu özellik sayesinde micro modeller olmasına rağmen çok stabil uçuş çıkarıyorlar.

Alnır mı derseniz, bence alınır. Ama tabii ki az para değil. Yurtdışından almak zor. Zira kutuları gerçekten çok büyük, kesin gümrük girer. Türkiyeden alınırsa da fiyatlar 500- 600 TL civarı. Fiyatları biraz daha düşük olsaydı zaten şimdiye kadar bizler de almıştık birer tane :laugh: Malum al, al nereye kadar ;)

Ben alıyor olsam yanlız bu modeli değil de daha standard bilinen karekter olan bir modeli seçerdim. Ama zevk meselesi. Siz bunu sevdiyseniz, bence bu da alınabilir.

Benim tercihlerim ise ;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

E-FLİTE UMX GEE BEE

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Merhaba Kadir Bey :)

Microkolik olarak Türker ve benim ne zamandır yakından takip ettiğimiz modeller bunlar :D

E-Flite "UMX teknolojisi" diye lanse ettiği ve esasında sizin de belirtiğiniz gibi micro helilerde bulunan AS3X® sisteminin uçağa adapte edilmiş hali, gerçekten dikkat çekici.
.........

Mehmet Abi günaydın
dediğiniz modellere bende baktım ama fiyatları çok yüksek,, gee bee de as3x ve diğer modellerin kullandığı aynı motoru v.s. kullanıyor, fiyatı uygun 300 tl, belki indirimide girebilir takip etmek lazım,, bende şu anda alamam biraz daha beklemem lazım ,, bir de gee bee sanki daha dayanıklı gibi duruyor iniş takımlarına bakarsak

E-FLİTE UMX GEE BEE

kadir kocaman' Alıntı:
Mehmet Abi günaydın
dediğiniz modellere bende baktım ama fiyatları çok yüksek,, gee bee de as3x ve diğer modellerin kullandığı aynı motoru v.s. kullanıyor, fiyatı uygun 300 tl, belki indirimide girebilir takip etmek lazım,, bende şu anda alamam biraz daha beklemem lazım ,, bir de gee bee sanki daha dayanıklı gibi duruyor iniş takımlarına bakarsak
Hıım evet diğerlerinden daha ucuzmuş :thumbup: Yapısı gereği hızlı uçacaktır. Şayet bu stil hoşunuza gidiyorsa, bence denenebilir ;)

E-FLİTE UMX GEE BEE

Nine eagles in mini yak modeli vardı sarı siyah. Eflite extra 300 bunlar favorimdi. Mehmet beyin bahsettiği gibi. Nine eaglesin pervane sistemi harika. Pervane yere değince kendini bırakıyor kırılmıyor.