Fena mı olur :(

• Konbuyu başlatan mavikaya2011
  • Başlangıç tarihi
  • 1,662
M

mavikaya2011

Guest
Yorumları sizlere bırakıyorum. :eek:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Göz görmeyince gönül katlanıyordu Erkan, şimdi fena oldu. :lollol:

Kabuk baglayan yaramizi kasiyip ardindan tuz basmak hic hos olmamis Erkan :lollol: :lol:

Ben biliyorum burayı. Almanyada Fulda belediyesinin katkılarıyla yaptırmıştık. Ne uğraşmıştık ama...Sonra bir Türk belediye başkanı oldu, oraya ben AVM yapıcam, istiyorsan bastır parayı bir dükkan da sen tut dedi. Ben sahayı kaptırmam falan derken bir kavga gürültü ...... :mad:

Ya, pardon bir dakika, uğraşıp uğraşıp kaybediyoruz ya, yine kafam karıştı. :rolleyes: Ama, böyle bir sahamız ve yukadaki senaryo olsaydı, herhalde iş makinalarının önüne atardım kendimi... :'(

Bu atölyede; uçak, kendi kendine toplanır herhalde... ;D

Omer Erkan' Alıntı:
Ya, pardon bir dakika, uğraşıp uğraşıp kaybediyoruz ya, yine kafam karıştı. :rolleyes: Ama, böyle bir sahamız ve yukadaki senaryo olsaydı, herhalde iş makinalarının önüne atardım kendimi... :'(
Abi ne yaptin ya birden filimler karismis :laugh: Bu arada makina onune atlamak ne demek, sen daha bize lazimsin abi ;)

Omer Erkan' Alıntı:
Ben biliyorum burayı. Almanyada Fulda belediyesinin katkılarıyla yaptırmıştık. Ne uğraşmıştık ama...Sonra bir Türk belediye başkanı oldu, oraya ben AVM yapıcam, istiyorsan bastır parayı bir dükkan da sen tut dedi. Ben sahayı kaptırmam falan derken bir kavga gürültü ...... :mad:

Evet abi sen bize lazımsın sen dur makinaların önüne biz atlarız :lollol:

Ragıp SARI' Alıntı:
Evet abi sen bize lazımsın sen dur makinaların önüne biz atlarız :lollol:

Yav, durun! Bu kadar heveslenmeyin, arkanızdan iter, "Ben yapmadım" derim yoksa... :lollol: Sonra da gider AVM'den bir dükkan kaparım... ;D

konuyla alakalı bir fıkra geldi aklıma :laugh:

Temel bir gün araba almaya niyetlenmiş
ev ahalisine söylüyor araba alacağım diye küçük çocuk ön koltuğa ben oturacağım diyor
ortanca çocuk ön koltuğa ben oturacağım diyor , büyük çocuk ve anneleride işin içine girince
curcuna çıkıyor kavgaya tutuşuyorlar ön koltuğa ben oturacam diye temelin tepesi atıyor ve inin lan arabadan diyor

pist yok ama makinanın önüne atlıyoruz :lollol: :lollol:

Bu atölyede kendimizi kaptırıp çalışırken ; Angelina Jolie bile gelse, farkına dahi varmayız. :p :laugh: