Flysky th9x syma x5c bind?

İlgi Alanı
Multikopter
Merhabalar. Arkadaımın yurtdışından getirtmiş olduğu syma x5c miniquadın mallesef kumandası çıkmadı. internetteki araştırmam sonucu bi çok quadı farklı kumanda ile bind edilebildiklerini gördüm. Elimdeki Flysky th9x kumanda ile ne kadar uğraşsamda bir türlü bind edemedim. Ayrıyetten benim kendi kullandığım wl toysun V262 modelinide yapamadım.İnternetteki videoları harfiyen yerine getirsemde maalesef olmadı.
Daha önceden yapmış yada nasıl yapıldığını bilen arkadaşların yardımlarını esirgemezlerse çok memnun olurum. Saygılar sunarım.

9x için kumandanızın bind tuşuna basılı olarak kumandanızı açın ardından x5c yi açın başlangıçta yanıp sönen ışıklar max 15 sn içinde sabitlenecek kumandanız bind olmuş demektir

son ihtimal bu kumandayı alıp bir deneyebilirsiniz orjinal kumanda her açılışta bind mod geliyormuş direk eşleşecektir...

TOLGA TOKGÖZ' Alıntı:
9x için kumandanızın bind tuşuna basılı olarak kumandanızı açın ardından x5c yi açın başlangıçta yanıp sönen ışıklar max 15 sn içinde sabitlenecek kumandanız bind olmuş demektir

son ihtimal bu kumandayı alıp bir deneyebilirsiniz orjinal kumanda her açılışta bind mod geliyormuş direk eşleşecektir...

Bilgi için teşekkür ederim. Max 15sn hiç beklemedim. Ama açılışta 4-5 saniye bekledim olmadı. Bi de 15sn. kadar bekleyeyim bakalım.
Ürünü yurtdışında zaten 50tl ye aldı ;D birde kumandaya o kadar para vermiyelim.Elimizdeki imkanı kullanmaya devam. :halay:

şöyle bir youtube baktım x5c herhangi bir 9x sınıfı ile bind oluyor görünmüyor.
x1 ile bind oluyor ama x5c ile ilgili sadece bir yazı gördüm ona da cevap olarak modül almanız gerekiyor diyor.

Az önce denedim. Maalesef hiç bi belirti yok. Kumanda sıfır . Acaba kumadaya ayar mı yapmam lazım.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
şöyle bir youtube baktım x5c herhangi bir 9x sınıfı ile bind oluyor görünmüyor.
x1 ile bind oluyor ama x5c ile ilgili sadece bir yazı gördüm ona da cevap olarak modül almanız gerekiyor diyor.

Teşekkür ederim. Verdiğiniz bilgi için. V262 yede denedim ondada olmuyor . Kumadadamı bi sıkıntı var acaba.

bendeki kumandada alıcı var ama deneme fırsatım olmadı daha. Daha yeni olduğum için yanlış bi şey yapmak istemiyorum. Alıcı yı çalıştıracak pil düzeneğine sahip değilim. En kısa zamanda deneme yapacağım . İlginize sonsuz teşekkür ederim.