Video Forumdaki abilerim yeter dağ,deniz gezdin dedi ben de nehire gittim

Ben anlamıyorum ki siz bu alanları nereden buluyorsunuz. Yok mu oralarda eli sopalı bir amca sizi kovalayacak. :laugh:

Biz ne zaman birşey uçurmaya gitsek kimse gelmese çoban geliyor " Ses yapıyorsunuz, hayvanların psikolojisi bozuluyor :angry: " diye. :lollol:

En iyisi ben DSİ'ye şikayet edeyim " Su geçmesi gereken yerden quad geçiriyorlar " diye :lol:

Ben anlamıyorum ki siz bu alanları nereden buluyorsunuz. Yok mu oralarda eli sopalı bir amca sizi kovalayacak. :laugh:

Biz ne zaman birşey uçurmaya gitsek kimse gelmese çoban geliyor " Ses yapıyorsunuz, hayvanların psikolojisi bozuluyor :angry: " diye. :lollol:

En iyisi ben DSİ'ye şikayet edeyim " Su geçmesi gereken yerden quad geçiriyorlar " diye :lol:
Abi bayağı geze geze bir de haritan bakıyoz yeşil alan basıp gidiyoruz ne varmış diye =) Tek gittiğimde rahat uçamıyorum arkada araba gözümde gözlük çok güvenli değil hakkaten. Nabza göre şerbet abi kimisi geliyor sessizce izliyor ( genelde yabancı turistler yada sokak hayvanları ) kimsi geliyor "oooğlum bah hele bu ne uçuyor mu ?" diyor. Ben de genelde "hayır" diyorum. Adam havadaki şeye uçuyor mu diye sorunca konuşcak pek bişi kalmıyor ahahah =D