[Foto]: Akan Tekin 09.11.2014 Ömerli buluşması

Akan Tekin

acemi helici
İlgi Alanı
Heli
arkadaşlar bu gün ömerlide 3 pil sbach 3 pil excel 2000 ve mcpx bl ile uçtum. :thumbup: hava çok güzeldi çok güzel bir gündü. :)
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Valla sizi canı gönülden tebrik ediyor ve kutluyorum Akan Bey :bravo: :thumbup: Uçuş haftanızda buluşma olmasa bile kendiniz modelleriniz alıp, gidip, uçup, görselleri de bizlerle paylaşıyorsunuz :halay: :thumbup:

Bazı arkadaşlar da 2 kişilik buluşma mı olur deyip, çoğu zaman bir araya gelemiyorlar :-\

Ellerinize sağlık, görseller için teşekkürler ederiz. Bu arada bir helici olarak günü daha çok uçakla geçirmişsiniz, dikkatimizden kaçmadı :lollol: :lol:

Akan bey sizi gördükçe , kendime modelci demeye utanıyorum.... :embarras: Tek başınıza buluşma , video ,resim paylaşım....Pes diyorum , maşallah diyorum... :bravo: :halay:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Akan bey sizi gördükçe , kendime modelci demeye utanıyorum.... :embarras: Tek başınıza buluşma , video ,resim paylaşım....Pes diyorum , maşallah diyorum... :bravo: :halay:
Teşekkürler Hakan bey elimden geldiğince bişeyler yapmaya çalışıyorum işte.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Valla sizi canı gönülden tebrik ediyor ve kutluyorum Akan Bey :bravo: :thumbup: Uçuş haftanızda buluşma olmasa bile kendiniz modelleriniz alıp, gidip, uçup, görselleri de bizlerle paylaşıyorsunuz :halay: :thumbup:

Bazı arkadaşlar da 2 kişilik buluşma mı olur deyip, çoğu zaman bir araya gelemiyorlar :-\

Ellerinize sağlık, görseller için teşekkürler ederiz. Bu arada bir helici olarak günü daha çok uçakla geçirmişsiniz, dikkatimizden kaçmadı :lollol: :lol:
Tek başına olunca görsel fazla olmuyor. Mcpx Bl ile invert uçuşum var ama daha video yüzü görmedi. Alana babamla gidiyorum o da havada modeli görmediği için video çekmeye pek yanaşmıyor.Gerçi bu günkü videoları babam çekti ama heli uçururken çekmemiş işte.

Ynt: [Foto]: Akan Tekin 09.11.2014 Ömerli buluşması

Akan tek kelime ile helal olsun sana [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

Akan Abi süpersin. :bravo:

Eline sağlık, böyle farklı yerlerdeki modelcilerin bu hobiyi yaşattıklarını görünce insan kendini yalnız hissetmiyor. :RCKolik:

Allah babanıza uzun ömürler versin. :saygilar: Çok şanslısınız, iki arkadaş gibi sahaya gidebiliyorsunuz.

Akan abi bu Sbach 342 seni epey geliştirdi ya :) uçuş çok iyi iniş en iyisi :) eline sağlık abi :)

Abi sitede hobiye ilk başladığın günler geldi aklıma. Filonu ve pilotajını geliştirdin azmini tebrik ederim. :thumbup:

Nice güzel , kırımsız uçuşlar dilerim. Çok güzel görüntüler çıkmış gerçekten , keyifle izledim. :saygilar:

Mesut AKIN' Alıntı:
Akan abi bu Sbach 342 seni epey geliştirdi ya :) uçuş çok iyi iniş en iyisi :) eline sağlık abi :)
Üstad gerçekten ben bile şaştım kendime.Sbach 342 ile uçunca trainerle uçmak gelmedi içimden. İlk uçuşta biraz tırsmadım diil tabii.

Arda Erkan' Alıntı:
Abi sitede hobiye ilk başladığın günler geldi aklıma. Filonu ve pilotajını geliştirdin azmini tebrik ederim. :thumbup:

Nice güzel , kırımsız uçuşlar dilerim. Çok güzel görüntüler çıkmış gerçekten , keyifle izledim. :saygilar:
Çok teşekkürler arda yavaş yavaş ilerlemeye çalışıyorum işte.

Yavaş yavaş mı. Yapma gözünü seveyim. [emoji5] [emoji5] [emoji5] On Numara bence. Ama daha fazla Video isteriz

1 modelci ile de güzel buluşma yapılabiliyormus tebrikler Akan abi :)

Ynt: Ynt: [Foto]: Akan Tekin 09.11.2014 Ömerli buluşması

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Yavaş yavaş mı. Yapma gözünü seveyim. [emoji5] [emoji5] [emoji5] On Numara bence. Ama daha fazla Video isteriz
videolar ancak bu kadar oluyor erhan yapcak bişi yok