[Foto]: Bursa İnegöl Buluşmaları

Web sitesi
www.elektroinceleme.com
İlgi Alanı
Uçak
Selamlar,

İnegöl'de genelde 4 kişilik ekibimizle yakın bir köyün tepesinde uçuşlar yapıyoruz. Bugün de 2 gibi gittik ve 3-4 saat, toplamda 16 pil ve 4 uçak ile uçuşlarımızı gerçekleştirdik.

2 tane Wing Dragon, Bixler ve Bixler 2 ile başarılı bir uçuş gerçekleştirdik sayılır ;D Sadece benim modelin kuyruğunu kırdım ve bir hasarla günü atlattık.

Soldan sağa sırayla; Serkan Kurt, Cemal Günay, Seçkin Albamya, Cantürk Arığ
Modellerimiz (soldan sağa); Bixler 2, Wing Dragon, Bixler, Wing Dragon

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Video:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

:saygilar:

Bursa İnegöl Buluşması

Bixler leri kim uçuruyor, bunları çok seviyorum. Acaba memnunlar mı? Burada birkaç tüyo verirlerse sevinirim.

Bende bütçe mi toplarsam bir bixler toplayacağım

Dragonfly...

Bursa İnegöl Buluşması

Video yüklenmiştir. %p

Ercan Abi ilk versiyonu bende var, ikinci versiyonu Serkan Abi'de var. Ben bir şey diyecek kadar uçurmadım ama bildiğim kadarıyla Serkan Abi çok memnun.

Bursa İnegöl Buluşması

İnegöl gibi bir yerde 4 kişilik bir ekip gercekten harika :bravo: yeni öğrenmiş olduk ama inan cok sevindim. Bu hobi arkadaslar ile yapınca cok daha keyifli oluyor :halay:

Paylaşım ıcın de ayrıca teşekkurler Seçkin, ellerine saglık :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bursa İnegöl Buluşması

İnegöl'de çok güzel bir ekip olmuş. :bravo: İnşallah uçuşlar böyle keyifle devam eder. :thumbup:

Paylaşım için teşekkürler Seçkin. :RCKolik:

Bursa İnegöl Buluşması

İnegöl dediğin yer 250bin nüfuslu, kendine has sanayisi olan, merkezi yerlerinin eli yüzü düzgün... Alışveriş merkezleri, kafeleri vs. ile insanların atıyorum Yozgat'tan çok daha fazla kendini oyalayabildiği, bursa-eskişehir-ankara hattı üzerinde, ulaşımı kolay, ülkemizde il statüsünde olan birçok ilden "daha il" olan bir ilçemiz Mehmet abi :) Polatlı mesela il olmak istiyor, nüfusu 120bin, hiçbir özelliği yok, kuru çorak bi yer :D

Paylaşım için teşekkürler bu arada Seçkin ;) Ekip ile hobi çok daha güzel...

28 Ağustos tarihinde tekrar buluştuk. Bende pek fotoğraf ve video yok :-\ Ama güzel bir buluşma oldu. Bol uçaklı ve biraz da multirotorlu bir buluşma oldu :halay:

:saygilar:

Güzel bir buluşma olmuş, görseller için teşekkür ederiz ellerine sağlık Seçkin :thumbup:

Bu arada son 2 resim herhalde WingTiger ait doğru mudur ? Nasıl memnun musuz ? Sıfır yeni başlayan arkadaşımız için düşünüyoruz, tavsiye eder misin ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Güzel bir buluşma olmuş, görseller için teşekkür ederiz ellerine sağlık Seçkin :thumbup:

Bu arada son 2 resim herhalde WingTiger ait doğru mudur ? Nasıl memnun musuz ? Sıfır yeni başlayan arkadaşımız için düşünüyoruz, tavsiye eder misin ?

Evet son iki resim Wing Tiger.

Cemal Abi son derece memnun hatta bir tane daha almış :laugh: Resimdeki uçak da yaklaşık 100 saatin üstünde uçuş yaşamış ;D

Trainer olarak kesinlikle öneriyor. Benim de denemelerime göre çok stabil bir şekilde uçuyor. %p