[Foto]: Büyük Kocaeli Buluşması - 12.04.15

Ben Özkan abinin uçuşlardan çok keyif alıyorum ya, keşke kemerburgaz civarlarında olabilsem... Kesin, net, kararlı, çok temiz gerçekten. Sandalyeme kurulup keyifle izliyorum. :)

Tabii önce güvenlik desek de, alanda sağ çaprazımızdan modeli alçak irtifata döndürüyor, o kısımlar da adrenalin yükselmesi olarak güzel :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben Özkan abinin uçuşlardan çok keyif alıyorum ya, keşke kemerburgaz civarlarında olabilsem... Kesin, net, kararlı, çok temiz gerçekten. Sandalyeme kurulup keyifle izliyorum. :)
Aynen Rasim, Özkan'ın uçuşlar gerçekten çok keyif veriyor bana da. :bravo:

Ynt: [Foto]: Büyük Kocaeli Buluşması - 12.04.15

Mesut AKIN' Alıntı:
surpriz olarak katildim :) ilk defa tanistigim arkadaslarla tanistigimiza memnun oldum, mangal guzeldi bulusma guzeldi , tareq el saadi bekliyormussunuz ama maglesef pastadan ben ciktim :p tareq kadar olmasada yerli tarık olarak uctuk :p

bu arada ben bi arkadasin v9 kusurlu seriisnin boomunu kirdim :( hakkini helal etsin

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Onemli degil abi helal olsun ne demek kirilan o parca olsun yeterki. Gercekten mukemmel bir gundu emegi gecen katilan ve onca yolu gelen arkadaslarimiza abilerimize sonsuz tesekkurler

Kalabalık olunca muhabbet uçuş yemek herşey güzel oluyor yaz aylarında bizde büyük bir organizasyon düşünüyoruz tüm türkiye bazlı bizde bu pazarı ekip olarak uçuş değilde sinema , yemek ve son nargile keyfi olarak değerlendirdik ;D

Keyifli bi gündü...Erhanın goblin 380 ile uçuşunu kameraya alamadık sanırım ... bu arkadaşın nabzı helicopterin motor devrinden hızlı atıyor...
köftelerde çok iyidi... sıcak misafirperliğiniz için teşekkur ederim...