FT P-40 WARHAWK Yeni modelim

Erdoğan Ekşioğlu

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Eve hapsolunca ya müzik yapıyorum,yada böyle yeni modellerle uğraşıyorum.Büyük çoğunluğu bitti.Artık yavaş yavaş gerisini hallederim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son hali iniş takımları kaldı ve elktronikleri.Çok hoşuma gitti bu model.Kokpitin camını nasıl yaptığımı soran olmadı ama???

Son düzenleme:
Öm
Erdoğan bey, elinize sağlık. Güzel bir model daha olmuş. Ama, uzunca bir süre daha evlerde olacağız anlaşılan:(, acele edip, cephaneyi çabuk tüketmeyin sakın.
Ömer bey sanki öyle duruyor.Rabbim yardımcımız olsun.Malzeme bulurumda evde modelleri nereye koyacağım aslında bunları düşünüyorum. İki Model oğlanın yatak odasınıda bir salonda şimdi birde bu oldu Dediğiniz gibi bu virüs zıkkımı ızarda evde kalmaya devam edersek ben ha bire model yaparım.En sonunda hanım beni dışarı kapı önüne koyar ???

Alışıyorlar, alışıyorlar. Hele bu işlerle uğraşırken pamuk gibi olmaya devam ettikçe hoşlarına bile gidiyor, bir süre sonra da teşvik bile etmeye başlıyorlar...
Tecrübeyle sabit.

Alışıyorlar, alışıyorlar. Hele bu işlerle uğraşırken pamuk gibi olmaya devam ettikçe hoşlarına bile gidiyor, bir süre sonra da teşvik bile etmeye başlıyorlar...
Tecrübeyle sabit.
Hava rüzgarlı sakin olsaydı biraz uçuşa giderdik diyor.Modelin çıkarmalarını yaparken o kuyruğa olmadı bozdu onu yapma bunu yap diyor???

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi
Bence de gayet güzel olmuş :heartxf: Madem kimse sormadı ben sorayım :) "Kokpit camını nasıl yaptınız ? "
Çok teşekkür ederin Mehmet abim???Kokpit camı meşrubat şişesinden oldu.Birebir verilen ölçülere göre oldu.Görüntü olarak çok hoşuma gitti