Gasb One - V7 3D Basılabilir Uçan Kanat

Yeni bir tane basmayı planlıyor musun :)

Yok abi, bu modeli yeniden basmayı pek düşünmüyorum, çünkü şu anda elimdeki imkanlarla daha iyi ve hafif bir baskı yapamam / yapmak için uğraşma hevesim de yok. Ayrıca uçuşun büyük bir kısmında sol elim kumandanın ağırlığını desteklemekten başka bir şey yapmadı ve sıkıldı. Eğer yaparsam bir sonraki uçağım kesinlikle her iki elimle de kullanabileceğim bir şey olacak :D

Yok abi, bu modeli yeniden basmayı pek düşünmüyorum, çünkü şu anda elimdeki imkanlarla daha iyi ve hafif bir baskı yapamam / yapmak için uğraşma hevesim de yok.

Canın sağolsun, zaten pek tipsiz bişeydi:evil:

Ayrıca uçuşun büyük bir kısmında sol elim kumandanın ağırlığını desteklemekten başka bir şey yapmadı ve sıkıldı

Bu gibi durumlarda biz genellikle sağ stick ile sol sticki miksliyoruz, her ikisi de çalışır durumda oluyor (aynı yüzeyi kontrol ediyor). böylece hem istersen sol elin boşta kalmıyor, hem de bazı durumlarda sağ eli sadece elevator için kullanıp dönüşü sol ele verip elevatored çok hassas kontrol sağlayabiliyoruz...

Eğer yaparsam bir sonraki uçağım kesinlikle her iki elimle de kullanabileceğim bir şey olacak :D

Retractı, flapları falan da olsun, warbird olsun :coolxf:

Abi hem hayırlı olsun hem geçmiş olsun :)

Zagi için bence 40-50 saatlik basımlara gerek yok. Güzel bir modelmiş ama köpükten kes uçur tarzı bir çaba daha normal geliyor zagi için :D

Uçağın kolayca elde edilemeyen karmaşık bir detayı, scale projeler falan için daha fazla değer 3d yazıcıdaki harcanan zamana. Warbird çalışmalarını merakla bekliyorum :)

Abi geçmiş olsun.. Etrafta direkleri görünce dedim herhalde direğe çaktın :D

Emre geçmiş olsun. Minik uçakların kırımı da eğlenceli oluyor, düştükten sonra gülebiliyorsun :)

Bence ilk boşlukta '' Lil' Ripper '' yapmayı denemelisin. Hem yapımı basit, hemde uçuşu çok güzel ve eğlenceli.