GAUI'de manidar bir indirim

İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar

GAUI'nin durumu pek parlak değil galiba acayip bir indirim yapmış. NX4 bir combo var heli+4 servo+ana pal ve 30 luk eksoz 299 USD. Neden böyle garip bir combo bilemedim. Yanlız Türkiye'ye shipping hesaplayamadığı için mail atmak zorunda kalınıyor. Onlarda bir şekilde geri dönüş yapacak ve ödeme yapılacak sanırsam. Başka combolarda var. Bu doların yüksek olduğu durumda ne alınabilir bilmiyorum ama yinede ilgisini çekiyor insanın. Ama dediğim gibi fiyatlar ve combolar biraz acayip sanki elde ne kaldıysa combo yap sat modundalar gibi. GAUI'de giderse elde pek bir firma kalmıyor. Üzücü.

Saygılar;

Arkadaşlar

Email'e cevap geldi EMS ile 48 FEDEX ile 95 dolar shipment demiş. Bu halde bile fiyat çok çok akıl karıştırıcı lakin Paypal olmadığı için birde Swift yapmak için bankaya bir miktar vereceğiz. Ama sonuç olarak 299 dolara inen helikopter önceden 499 dolardı ve yanında 4 servo ve eksoz yoktu. Neyse duruma netlik getirmek için shipmentlarıda yazayın dedim. Birde Fedex ile sıkıntı yaşayan oldumu bir fikrinizi sorayım istedim.

Saygılar

Arkadaşlar

Email'e cevap geldi EMS ile 48 FEDEX ile 95 dolar shipment demiş. Bu halde bile fiyat çok çok akıl karıştırıcı lakin Paypal olmadığı için birde Swift yapmak için bankaya bir miktar vereceğiz. Ama sonuç olarak 299 dolara inen helikopter önceden 499 dolardı ve yanında 4 servo ve eksoz yoktu. Neyse duruma netlik getirmek için shipmentlarıda yazayın dedim. Birde Fedex ile sıkıntı yaşayan oldumu bir fikrinizi sorayım istedim.

Saygılar
Abi selam,
Kesinlikle EMS derim, başka hiç biri ile sorunsuz teslim alınmıyor bu aralar. Tek sorun swift, yoksa her türlü alınır. Swift'i sormuştum bir sefer çok yalan bir para istemişlerdi.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Ben sırf 200 lira gibi bir miktar için swift yapmak zorunda kalmıştım. 80 lira swift ücreti ödemişti 4 sene kadar önce.
Birde yedek parça konusunda problem yaşanılır mı acaba? Eninde sonunda kırım kaçınılmaz çünkü.