Gemi savaşları

seyit kuşku

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba; arkadaşlar 1m boyunda köpükten bir savaş gemisi yapmaya çalıştım , üzerinede füze , torpil ve kızkaçıran gibi parcalarla silah sistemleri yapmayı düşünüyorum, bu şekilde merakı olan arkadaşlar varsa İzmir'de gemilerimizi savaştırsak nasıl olur... yabancı ülkelerde bu tür etkinliklerin çok olduğunu gördüm, ileride birde 6 veya 8 milim bilye atan toplari olan korsan gemisi yapacağım , ayrı bir katagoride korsan gemisi savaşlarıda yapabiliriz , dar bir zamanda yaptığım , henüz aklımdaki silah sistemlerini monte edemediğim gemimde şu.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel olmuş. Tabii ben bunlarla diğer gemileri yüzde yüz ıskalarım, olduğu gibi karavana. Bir yabancı modelci, gemisine kurusıkı fişek patlatan taretler yapmıştı. Bir başkası namludan duman çıkaran ve ses efektli taretler monte etmişti. Infrared hedef sistemleri de var.

• Beğen
Tepkiler: seyit kuşku
Güzel olmuş. Tabii ben bunlarla diğer gemileri yüzde yüz ıskalarım, olduğu gibi karavana. Bir yabancı modelci, gemisine kurusıkı fişek patlatan taretler yapmıştı. Bir başkası namludan duman çıkaran ve ses efektli taretler monte etmişti. Infrared hedef sistemleri de var.
Bi arduino öğrenme kitabında hedefi tespit edip wltoys roketlerinden ateşleme düzeneği anlatıyordu. En kötü ihtimalle ıskalaması bile zevkli olur:D İzmirdeki veya yakındaki arkadaşlardan rakip bekliyorum?

Bi arduino öğrenme kitabında hedefi tespit edip wltoys roketlerinden ateşleme düzeneği anlatıyordu. En kötü ihtimalle ıskalaması bile zevkli olur:D İzmirdeki veya yakındaki arkadaşlardan rakip bekliyorum?
Siz hile yapmışsınız ama buradan kimse Türk bayrağı olan gemiyi vuran model yapmaz ?
Bi Amerika veya İngiliz bayrağı falan gaza getirebilir bak ?