Görseller Manisa M.havk havacılık Klübü Buluşmalari

MEHMET AKİF ÇIRPICI

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Herkeze iyi forumlar bu hafta anneler günü olması münasebetiyle katılım azdı fakat güzel vakit geçirdik.Bugünden birkaç foto koyup forumdaki varlığımızı yenileyelim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bugün 5-6 uçuş yaptıktan sonra modeli biraz büyütüp bakım,tamirat ve taksi yapıp uçağı koşturduk

Güzel bir haftayıda arkada braktık haftaya yeni foto ve videolar eklemeye çalışacağım herkeze iyi günler

Paylaşım icin teşekkürler Mehmet :thumbup:. Ellerine emeğine sağlık.

Artık sayende Manisa’daki modelci dostlarımızın hafta sonu neler yaptığını takip edebileceğiz :hoppa:

Bu arada yeni modelin masallahi var, epey bir büyükmüş :laugh:

Ne zahmeti abi zevk benim için uçuş olan haftalarda fotoğrafları yüklüycem artık.Yeni model biraz büyük ve keyifli henüz ben binip uçuş yapmadım,sadece pistte koşturduk gerekli bakımlar yapıldıktan sonra havadan fotolarda gelir artık.
Madem sayende artık düzenli paylaşımlar olacak Mehmet %p, konu başlığını değiştirip konuyu SABİTledim.

Bundan sonra özel buluşma hariç düzenli hafta sonu buluşma görsellerini bu başlık altında paylaşabilirsin :thumbup::RCKolik:

Paylaşım için teşekkürler Mehmet, modellerin maşallahı var hele sonuncusu on numara :D

Gerçek helikopter de olsa keşke :)
EVET RASİM ABİ SON MODEL BOMBA OLDU BİRAZ HEYECANLANDIRDI BENİDE :) HELİKOPTER İŞİNE GELİNCE HERHALDE HEPİMİZİN HAYALİ GERÇEK BİR HELİKOPTER BAKARSIN ODA OLUR(GERÇİ BİRAZ UÇUK FİYATLARI AMA) NASİP :)

Orada bi goblin mi gördüm sanki ? :)
Canopy çok orjinal duruyor :)