Hangi Quadroyu Tercih edeyim

kumarbaz..enkaz

Yeni Uye
Merhabalar..

Ben Yeni Bi Quadcopter Almak İstiyorum ...

Ama kafam cok karıstı ben kendi amatör araştırmalar sonucu v959 almayı düşünüyordum ama bu quadcopterin bir cok modelinin oldugunu fark ettim dış görnüşü aynı ama performans acısından sizlere sormak istiyorum ...

sizce hangi model bi quadcopter almam lazım yorumlar için şimdiden teşekkür ederim...

Bi Yardım Edebilirmisiniz

Salih kardeşim senin alacağın bu ve benzeri modeller helikopterin gibi dış ortamda ruzgarda kullanamazsin gaza gaza gelip 50-60metrede ruzgara kaptirabilirsin. Amacin sadece eglence ise 15 usd lik mini modeller var onlar daha mantıklı kamerasiz model tercih et kalitesiz titreşimli görüntünün faydası yok.
Amaç gerçekten dış ortamda uçuş ise en az 600tl gibi bir bütçeyle verimli bir quad toplayabilirsin.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bi Yardım Edebilirmisiniz

öncelikle yorum için tesekkürler

abi bende hubsan x4 vardı onla dısarıda bile ucurdum :) abi ben hazır modellerden alıcam kendıme guvenmıyorum yapamam

senın tavsiye edecegın varmı 300tl felan o cıvar bunlardan daha iyi olarak

Salih son uyari... Konu basligini Lutfen duzgun sec. Seni son kez uyariyor ve senin adina konu basligini degistiriyorum.

özür dilerim mehmet abi foruma yeni yeni alısıyorum

JJRC H16 YiZhan X6 önerebilirim. Dışarıda da rahat uçurabilirsin.

Yizhan tarantula seçebilirsin, gimbal ve go Pro dahi taşıyabilir, yanılmıyorsam 60-70dolar bandında idi. Bir arkadaşım da var, fena durmuyor

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk