Hazır RTF Quadro hakkında önerileriniz nedir?

Merhaba arkadaşlar JJRC nin H26W modelini almak istiyorum bu model yeni piyasaya çıktı ve araştırdığım kadarı ile başarılı ve fiyat olarak gayet uygun görünüyor
sizlerinde değerli görüş ve önerilerinizi duymak istedim ve konuyu açtım iyi veya kötü beni bilgilendirirseniz sevinirim Teşekkürler

Not: Banggood linkini veriyorum ama ürünü GearBestten alacağım GearBestte kargo ücreti yok

GearBest Linki

Yotumlarınızı Bekliyorum :yuppi: :lollol: :RCKolik: :RCKolik: :saygilar: :saygilar: :saygilar:

JJRC H26W hakkında önerileriniz nedir?

Bunlar oyuncak model gozuyle bakmayin fazla beklentiniz yoksa alin.
Sakin ruzgarsiz havada kisa alan turlari atayim derseniz yeter.

Dez avantajlari.
Fircali motor belirli bi omuleri var.

Dusuk performan.ruzgar alir goturur.

Wifi fpv ve telefon ikilisi asla gercek fpv deneyimini yasatmaz.gecikme ve mesafe sikintisi olur. 720 p fpv de hikaye.

Ben tavsiye etmiyorum kendi adima

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aytekin merhabalar. Hoşuma giden bir modeldir bir arkadaşa da bundan almayı düşünüyoruz kamerayı tutan alet hareket edebiliyordu sanırım. Görüntü ve kontrol mesafesi olarak pek birşey bekleme etrafta fazla uzaklaştırmadan kullanılabilecek bir ürün. Fakat 85 dolara daha iyisi alınamaz sanırım. Gearbestten yaptığım son alışverişte sweden post kullanmışlardı 12 günde elime geçti. Banggooddan da 0.44 $ karşılığında china post airmail ile alabiliyorsun. :saygilar:

Edit: Yedek pili piyasada yokmuş bu gerçek bir eksidir. Bunu da akılda bulundurmak gerek.

ali yanlız' Alıntı:
Bunlar oyuncak model gozuyle bakmayin fazla beklentiniz yoksa alin.
Sakin ruzgarsiz havada kisa alan turlari atayim derseniz yeter.

Dez avantajlari.
Fircali motor belirli bi omuleri var.

Dusuk performan.ruzgar alir goturur.

Wifi fpv ve telefon ikilisi asla gercek fpv deneyimini yasatmaz.gecikme ve mesafe sikintisi olur. 720 p fpv de hikaye.

Ben tavsiye etmiyorum kendi adima

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Önerileriniz için teşekkür ederim şuan Syma X5c-1 kullanıcısıyım onunla çok güzel işler başarabildim ve çekimlerimde harikaydı bununla daha güzel işler başaracağıma inanıyorum

:RCKolik: :saygilar:

Ozgur Korkmaz' Alıntı:
Aytekin merhabalar. Hoşuma giden bir modeldir bir arkadaşa da bundan almayı düşünüyoruz kamerayı tutan alet hareket edebiliyordu sanırım. Görüntü ve kontrol mesafesi olarak pek birşey bekleme etrafta fazla uzaklaştırmadan kullanılabilecek bir ürün. Fakat 85 dolara daha iyisi alınamaz sanırım. Gearbestten yaptığım son alışverişte sweden post kullanmışlardı 12 günde elime geçti. Banggooddan da 0.44 $ karşılığında china post airmail ile alabiliyorsun. :saygilar:

Edit: Yedek pili piyasada yokmuş bu gerçek bir eksidir. Bunu da akılda bulundurmak gerek.
Merhaba özgür benimde hoşuma giden bir model oldu şuanda Syma x5c-1 kullanıyorum aynı zamanda helikopterlerim var Dron işine girince helikopterler yatar oldu :D dron daha zevkli bir iş pilleri şuanda stokta yok 1 hafta öncesine kadar gearbestte vardı piller ama tükenmiş onada farklı bir çözümüm var aynı kapasite ve güçteki pillerden alıp soketlerini değiştirdiğimde sıkıntım çözülecektir :) şimdi baktımda banggood da tek bir kargo seçeneği var oda 58 dolar gibi bir rakam çok fazla.. Teşekkür ederim :saygilar: :saygilar: :RCKolik: :RCKolik:

Arama motorlarında modelin isminin çıkmasını istemediğimiz için konu başlığını değiştirdim, bilgine :saygilar:

Bu arada bence de FPV'ye kesinlikle aldanma. O tanıtım videosundaki görüntüler falan yalan. Zira 70 mt diyor, malum standard Wifi :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Arama motorlarında modelin isminin çıkmasını istemediğimiz için konu başlığını değiştirdim, bilgine :saygilar:

Bu arada bence de FPV'ye kesinlikle aldanma. O tanıtım videosundaki görüntüler falan yalan. Zira 70 mt diyor, malum standard Wifi :)
Fark ettim mehmet abi teşekkür ederim :) benim ihtiyacımı karşılar gibi görünüyor amacım zevkini almak havadan çekim yapmak tabiki profesyonel çekimler değil :) beni tatmin etsin yeterli :saygilar: :saygilar: :saygilar: :RCKolik:

Mehmet abi bu modelin pili piyasada şuanda yok hiçbir sitede stok durumu mevcut değil. 3.7v 600 mah 20c piller ile 2 adetini seri bağlantı ile birbirine bağlasam olurmu ve bana bir sıkıntı yaratırmı? :saygilar: :rolleyes:

Aytekin AŞANTAYRUL' Alıntı:
Mehmet abi bu modelin pili piyasada şuanda yok hiçbir sitede stok durumu mevcut değil. 3.7v 600 mah 20c piller ile 2 adetini seri bağlantı ile birbirine bağlasam olurmu ve bana bir sıkıntı yaratırmı? :saygilar: :rolleyes:
Seri bağladığın piller aynı özellikle ve kullanım sayıları birbirine yakın ise seri bağlanabilir.

Bu durumda seri bağlayınca elinde 7.4 V 600 mAh pil olur. Orjinal pili ise "7.4V 1200mAh battery". Yani uçuş süran yarı yarıya düşmüş olur.

Seri bağladığın piller aynı özellikle ve kullanım sayıları birbirine yakın ise seri bağlanabilir.

Bu durumda seri bağlayınca elinde 7.4 V 600 mAh pil olur. Orjinal pili ise "7.4V 1200mAh battery". Yani uçuş süran yarı yarıya düşmüş olur.
nasıl yani abi pilin birisi 600 mah 2 pil 1200 mah etmiyormu yoksa bir pilin mah degerini verip sadece voltaj değerimi değişiyor? :saygilar:

Aytekin AŞANTAYRUL' Alıntı:
nasıl yani abi pilin birisi 600 mah 2 pil 1200 mah etmiyormu yoksa bir pilin mah degerini verip sadece voltaj değerimi değişiyor? :saygilar:
Keşke hem voltaj 2 kat olsa hem de kapasite :laugh: :D Ama dediğin gibi bu mümkün değil. Seri bağlarsan sce adeVoltaj değeri değişir, parallel bağlarsan da sadece kapasite ;)

Keşke hem voltaj 2 kat olsa hem de kapasite :laugh: :D Ama dediğin gibi bu mümkün değil. Seri bağlarsan sce adeVoltaj değeri değişir, parallel bağlarsan da sadece kapasite ;)
Hayallerim suya düştü :D Teşekkürler abi :( :-\ :saygilar: :RCKolik:

Siparişi verdim GearBest ten umarım gümrük vs vs sorunlar çıkarmazlar meraklı bekleyiş başladı :yuppi: :halay: :saygilar: :saygilar: :RCKolik: