heli soldier

heli soldier

Türker Akgün' Alıntı:
Hoşgeldin Onur,

Keyifli forumlar. :saygilar:

Türker abi teşekkür ederim. Abi başlangıç için emek sarf edip hazırladığın videolardan bir çoğunu izledim. muhakkak forumda bu gibi emeği geçen üye vardır. zamanla onlara da teşekkür edeceğim. Ancak zamanı gelmiş ve seni görmüşken hemen teşekkürümü ileteyim. Emeğine sağlık abim.

heli soldier

onur turan' Alıntı:
Türker abi teşekkür ederim. Abi başlangıç için emek sarf edip hazırladığın videolardan bir çoğunu izledim. muhakkak forumda bu gibi emeği geçen üye vardır. zamanla onlara da teşekkür edeceğim. Ancak zamanı gelmiş ve seni görmüşken hemen teşekkürümü ileteyim. Emeğine sağlık abim.
Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize Onur, güzel sözlerin için teşekkürler. :)

Forumumuz büyük bir aile gibidir, sende aramıza hoşgeldin tekrar. :RCKolik:

heli soldier

Türker Akgün' Alıntı:
Faydalı olabiliyorsak ne mutlu bize Onur, güzel sözlerin için teşekkürler. :)

Forumumuz büyük bir aile gibidir, sende aramıza hoşgeldin tekrar. :RCKolik:

faydalı olmaz olur mu hiç abi? benim için fazlasıyla faydalı. tekrar teşekkür ederim. aileye katılmak benim için bir şerefti. en kısa sürede en yakın buluşmaya katılmaya çalışacağım.

heli soldier

onur turan' Alıntı:
Hakan abi teşekkür ederim. benim diğer vatanım Burdur' dur. 3 sene yaşadım orada. ölene kadar kal deseler kalırdım. hafta sonları göl kenarında modeller dizilirdi bende uzaktan izlemeye giderdim :)

OOoooo :eek: , Onur sen yabancı değilsin o zaman bize... :D Forumun kurucusu Mehmet Küçüksarı abin de Burdur'ludur kendileri...Hem sen gölü , Serenleri , bizim sahayı falan gayet iyi biliyorsun baksana :halay: ..
Hemen söyleyeyim , sahamız hala duruyor , bir zamanlar bir çok uçakcı , arabacı arkadaşlar ve birkaç helici arkadaş vardı ...Şimdi malesef tek helici bir ben varım bir de Ömer Alp kardeşim var...Bir kaç uçakcı kaldı , ve bolca arabacı var...Buluşmalarımız da zaman zaman devam ediyor..... :)

heli soldier

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
OOoooo :eek: , Onur sen yabancı değilsin o zaman bize... :D Forumun kurucusu Mehmet Küçüksarı abin de Burdur'ludur kendileri...Hem sen gölü , Serenleri , bizim sahayı falan gayet iyi biliyorsun baksana :halay: ..
Hemen söyleyeyim , sahamız hala duruyor , bir zamanlar bir çok uçakcı , arabacı arkadaşlar ve birkaç helici arkadaş vardı ...Şimdi malesef tek helici bir ben varım bir de Ömer Alp kardeşim var...Bir kaç uçakcı kaldı , ve bolca arabacı var...Buluşmalarımız da zaman zaman devam ediyor..... :)

ayıpsın abi bilmem mi :) geçen mayıs ayında geldim Burdur a temelli yerleşecektim ama planlar tutmadı. şimdilik askıya aldım. ama yaşayabileceğim yerler arasında number one Burdur :)Mehmet abi ile de tanışırız umarım abi :)

heli soldier

Hayırlısı diyelim , olsun mesafeler uzak olsa da , zaman zaman bazı etkinliklerde tanışırız o zaman...Forumu takip et , burası gerçekten bir aile ortamı gibi ve konum olarak aktiviteleri takip edebilecek bir bölgedesin... :saygilar: