Herkeze iyi forumlar

İlgi Alanı
Heli
Adı : Devrim
Soyadı : ANIL
Nereden : Ankara
Mesleği : Makina Mühendisi
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Heli, Quadro, Araba, Tekne
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: 10-15 yıl
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : Rc panodan
Kullandığım Model(ler) : Raptor 30, Raptor 50, Trex 700 (Helibug Gasser Conversion), Vario Benzin Trainer, 3DX500, Trex 450 XL, Multiplex, Black Hawk 500GP, Blade 200 SRX, Blade 120SR, Schlüter Champion, Kalt Baron

İş yoğunluğu nedeniyle çok uçmaya vakit bulamayan ama birçok modeli toplayıp ayarladığım için bayağı bir montaj ve ayar deneyimi olan biriyim. Özellikle Rc Heliyi çok seviyorum. Ama tüm rc araçlarada ilgim var. En son RC tank toplamak gibi bir amacım var ama şimdilik kendimi frenliyorum evde artık hiç yerim kalmadı. Hobi paylaştıkça güzelleşiyor. O yüzden bende forumda paylaşım yaparak hobimden aldığım mutluluğu katlamak istiyorum. Herkeze iyi forumlar.

Herkeze iyi forumlar

Devrim bey, hoş geldiniz
Tank projenizi hayata geçirirseniz paylaşımınızı eksik etmeyin, tekrar hoş geldiniz...

Herkeze iyi forumlar

Devrim bey hoşgeldiniz :saygilar: , her yeni gelen üyemiz bize ayrı birer mutluluk veriyor , ancak deneyimli ve paylaşımcı üyeler katılınca , mutluluğumuz bir kat daha artıyor. Keyifli forumlar dilerim...

Herkeze iyi forumlar

Devrim Bey hoşgeldiniz, keyifli forumlar. :)

Herkeze iyi forumlar

Aramiza hosgeldiniz Devrim Bey :RCKolik:

Sizin gibi deneyimli modelcileri aramizda gormek bizler icin ayri bir mutluluk :thumbup: Paylasimlarinizi dort gozle bekliyoruz, keyifli forumlar :saygilar:

Herkeze iyi forumlar

Hoşgeldiniz Devrim Bey,

Bu hobinin paylaştıkça güzelleştiği konusunda sizinle aynı fikirdeyim. :RCKolik:

Keyifli forumlar. :saygilar: