Herkeze İzmir'den SeLeMe

Zuko

Yeni Uye
Herkeze selam Esat ben 27 yaşındayım izmirliyim ilginç şeyler ilgimi hep çekmiştir hobide bi ilgidir bende sizi buldum umarım benide kabullenirsiniz =)

Herkeze SeLeMe

Esat hosgeldin :)

Oncelikle asagida verdigim linkten ulasacagin index sayfamiza bir goz at. Ozellikle yeni cikmis olan iha yonetmeligini ve guvenlik konularini mutlaka oku.

Diger konudan gordugum kadariyla 4 kanallilara ilgin var, ancak 4 kanallilar para ve zaman kaybidir. O konuda neden bu sekilde dusundugumuz aciklanmistir. Bu arada 4 kanallilarla ilgili forumumuzda herhangi bir destek, paylasim yapilmamaktadir. Hatta ismini bile yazmiyoruz arama motorlarinda cikmamak icin.

Herkeze SeLeMe

Esat Ariç' Alıntı:
Herkeze selam Esat ben 27 yaşındayım izmirliyim ilginç şeyler ilgimi hep çekmiştir hobide bi ilgidir bende sizi buldum umarım benide kabullenirsiniz =)

Esat hoş geldin, forumda her türlü uçan makina ile alakalı bilgi ve deneyimleri bulabilirsin, bütün arkadaşlar da elinden geldiğince, sonuna kadar yardımcı olmaya da çalışır, sadece 4 kanallı helikopterler hariç.
Tabi bunun sebebi, üyelerin çoğunun belli bir seviyenin üzerinde modelcilikle uğraşmaları ve deneyimli olmalarıdır. İşte bu noktada 4 kanallı ve aslında model statüsünde olmayan ürünler, ilgi alanımızın oldukça dışında kaldığı için ve yine ayrıca pilotaj açısından kişiye hemen hiç bir şey katmadığı için, bu ürünlere yatırım yapmak yerine, güzel bir simülasyon ve kumanda cihazı edinmelerini salık veriyoruz ki bunun sebebi, başlangıç ve gelişim aşaması hem hızlı, hem tehlikesiz, hem de kendinizi sınayarak hobi de ki rotanızı çizmeniz açısından yüksek verim elde etmektir. Yani olması gerektiği gibi gayet profesyonelce bir yaklaşım ve tavır sahibiyiz RcKolik olarak.
Ama, eğer amaç sadece ev içinde eğlence olsun maksadı ile 4 kanallı bir ürün edineyim ise, o da kişinin kendi bileceği bir durum tabi.
Başarılar dilerim. :) :RCKolik:

Not: Bir de; imla kurallarına biraz dikkat lütfen. ;)

Herkeze SeLeMe

hocam peki bana önerebileceğiniz uygun fiyata başlagıç için RC heli marka model var mı nerden başlamalıyım bilemedim kafam karıştı biraz :-\

Herkeze SeLeMe

Esat Ariç' Alıntı:
hocam peki bana önerebileceğiniz uygun fiyata başlagıç için RC heli marka model var mı nerden başlamalıyım bilemedim kafam karıştı biraz :-\
Şu konular size fazlasıyla yardımcı olacaktır ;)

Herkeze SeLeMe

sizce bu nasıldır ? 2. el korkumda var

Herkeze SeLeMe

Esat Ariç' Alıntı:

sizce bu nasıldır ? 2. el korkumda var
Yazılacak çok detay var. Madem İzmir de yaşıyorsunuz o zaman bence siz en güzeli model falan almadan önce IZMIR ekibi ile bir tanışın ve buluşmalara katılın. Onlar size illa ki yardımcı olacaklardır ;)