HTRC t400 pro incelemesi

Ali Yalçın

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Selamlar, bu videoda htrc t400 pro marka ve model şarj aletinin, alacaklar için hızlı bir şekilde incelemesini yaptım, videoda atladığım hususları buraya yazayım.

Dc için, minimum 11v, max 18v ile besleme yapabiliyoruz.

Samart kısmı akılı piler için bir seçenekmiş:)

Digital power, bir nevi amperini ve voltajını ayarladığımız ayarlı güç kaynağı, pil girişinden istediğimiz çıkışı alabiliyoruz(0-28v 10 amper aralığında)

Kanal 1 ve 2 arası geçiş olayına değinmemişim o da, ekranda görüldüğü üzere hangi kanalı, ayarlıyorsak seçiyoruz ve kanal yazısı sarı renk alıyor, şarj işlemine başladıktan sonra, diğer kanala tıklayarak aynı işlemleri yapıyoruz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kutu içeriği resimde görüldüğü gibi.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Dokunmatik ekran, pratik menüler, AC direkt besleme ve çift çıkış…. daha ne olsun :thumbup:Tekrar hayırlı olsun Ali, güzel günlerde kullan.

Tanıtım konusu için de ayrıca teşekkür ederiz :thumbup: Küçük bir soru : Nereden ve kaça alabiliyoruz ?

• Beğen
Tepkiler: Ali Yalçın
Dokunmatik ekran, pratik menüler, AC direkt besleme ve çift çıkış…. daha ne olsun :thumbup:Tekrar hayırlı olsun Ali, güzel günlerde kullan.

Tanıtım konusu için de ayrıca teşekkür ederiz :thumbup: Küçük bir soru : Nereden ve kaça alabiliyoruz ?
Abi, bangood üzerinden aldım, 43 tl de vergi çıktı.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari