iOS’ da Profesyonel RC Heli Sim Uygulamasi

Serkan Demirkesen

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Çekya’ dan olduğunu tahmin ettiğim bir firma VolarPro adında bir app piyasaya sürdü. Şimdilik sadece iOS da yer alıyor. 35 TL ilk bir fiyatı var.

Bu versiyonda 4 farklı helikopter modeli (Logo 600, T-rex 450, Sikorsky Blackhawk, Sikorsky S-48), 4 farklı uçuş alanı alternatifi sunuyor.

Oyun olmadığı, profesyonel RC Heli traineri olduğu özellikle belirtilmiş. Tabi ki kumanda yerine ekrandaki Digital stickler ile kullanıyorsunuz.

İyi mi kötü mü bilemedim ama en azından hover ve temel yön komutlarına alışmak icin her an her yerde kolayca ulaşabileceğiniz bir yazılım.

Finanscıların YTD yazdığı gibi ben de yasal uyarı yapayım, kullanım tavsiyesi değildir, sadece bilgi paylaşımıdır ?? Hiçkimsenin kas hafızasını bozmak istemem ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mobilde pek çok simülatör kullandım. Hatta sıfırdan scale uçuşu yapacak pilotaja Android uygulaması ile geldim.

Bazı eksiklikler var Pc ve kumanda ile çalışmaya kıyasla. Pc'deki görevli uçuşlar yok, pratik yapılacak dersi değerlendiren bir mod yok, model sayısı az. Kontrol şekli doğal olarak farklı, bir yerde kumanda kullanılıyor. Bir yerde dokunmatik ekran

Yine de en temelde "uçuş egzersizi" görevini yapıyor elbette. :saygilar::saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Paylaşım için teşekkürler Serkan, bence çok faydalı. :thumbup: En çokta çocuklar için. Onlar malum bu dokunmatik olayına çok aşinalar. Birde küçük yaşlarda elleri ufak olduğu için normal sim kumandasıyla zorlanıyorlar.

Bizimki eğer o ekrandan robloks oynadığı kadar bununla oynarsa tareq gibi olur kısa zamanda. :lol: :lol:

Paylaşım için teşekkürler Serkan, bence çok faydalı. :thumbup: En çokta çocuklar için. Onlar malum bu dokunmatik olayına çok aşinalar. Birde küçük yaşlarda elleri ufak olduğu için normal sim kumandasıyla zorlanıyorlar.

Bizimki eğer o ekrandan robloks oynadığı kadar bununla oynarsa tareq gibi olur kısa zamanda. :lol: :lol:
Ben iki gündür ufak ufak birkaç deneme yaptım, henüz hover yapamıyorum ??

Valla zor biraz. :lol: Bakalım, zamanla alışılıyordur herhalde. :laugh:

Şimdi olay şöyle gerçekleşecek. Akşam eve gidilecek, bizimki televizyon izlerken maksimum ses açık bir şekilde sim kullanılmaya başlanacak. Sonra ufaklık antenleri dikip " O ne ??? " diye gelince kesinlikle verilmeyecek ve " Ben bunu kendime aldım, sen yapamazsın ! " denilecek. ;D

Ondan sonrada telefon erişilebilir bir yerde unutulacak. Ama asla bu faydalı bir şey denilmeyecek. :lollol: :lol: :lol:

Son düzenleme:
Valla zor biraz. :lol: Bakalım, zamanla alışılıyordur herhalde. :laugh:

Şimdi olay şöyle gerçekleşecek. Akşam eve gidilecek, bizimki televizyon izlerken maksimum ses açık bir şekilde sim kullanılmaya başlanacak. Sonra ufaklık antenleri dikip " O ne ??? " diye gelince kesinlikle verilmeyecek ve " Ben bunu kendime aldım, sen yapamazsın ! " denilecek. ;D

Ondan sonrada telefon erişilebilir bir yerde unutulacak. :lollol: :lol: :lol:
?? eyvah eyvah… tehlike çanları çalıyooooor.

• Haha
Tepkiler: Türker Akgün
Sanki firmanın arkası sağlam gibi, kumandaya bakın siz ?

• Sevdim
Tepkiler: Mehmet Kucuksari