Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

İso bey merhabalar, önce şunu söyliyeyim, hemen pes etmeyin uğraşınca illaki olacaktır bu hobinin özünde sabretmek var. Zagi ye gelecek olursak ben yapmadım bir arkadaşımın dı uçuruyorduk, ama bu konu da burada size yardımcı olacak illaki birileri çıkacaktır merak etmeyin, ben de paylaşım yapmak isterdim ama konu başlığının tam olarak konumunu bilmiyorum ve zagi hakkında bilgimde yok malesef ama çok keyifli uçtuğunu söyliyebilirim :D:D

görüşmek üzere diyorum pes etmek yok:):D:saygilar::RCKolik:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
,fatih bey zagiyi satinmi aldiniz sizmi yaptiniz,guzel uçuyordu,,,bende 4,5 tane yaptim amma bir turlu 30m uçmadi ,her seferinde hayel kirikliği ,her seferinde husran,plan ve vidolar çok seyir ettim amma nafile,olmuyor ,olmuyor,,,artik bitkinlik gelgi ,çok hoşuma giden ,daha başlamadan bitirme aşamasina gelen hobim,,,,,Tekrar bir zaği yapicam n,nerde yanliş yapiyorum bilmiyorum
Nerede yanlış yaptığınızı daha önce söyledik ama ya dikkate almadınız ya da görmediniz İso bey.

Yanlış model seçiminde. Zagi ilk model olarak kullanımı zor ve daha çok yapısı gereği hızlı uçması gereken bir modeldir. Yerinizde olsam hobiyi bırakma aşamasına geldiğiniz şu günlerde EPP den Trainer tarzı, uçurması daha kolay bir model yapar ve bolca sim çalıştıktan sonra da yeni modelimi uçurmayı denerdim.

Mustafa kardeşim ile dün sahaya çıkma şansı bulduk, benim yeni maceram nitronun rodajı Musatafa kardeşimin de modelin ayarlarını yapmamız gerekiyordu hepsini hallettik. Tabi bir kaç tane macera atlattık sorunsuz:D vidolarımızı paylaşalım:saygilar::RCKolik::RCKolik:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Öncelikle yeni modelin tekrar hayırlı uğurlu olsun Fatih. Güzel günlerde bol karımsın uçuşlar şimdiden :thumbup::halay:

Videolardan görünün o ki güzel ve efektif bir gün olmuş. Her iki modelinde ayarları bitmiş ve şahane uçuyorlar :hoppa:
Ellerinize kollarınıza sağlık ve paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz :bravo::thumbup::RCKolik:

Zamanla inan bana seveceksin kir yağ olayını Fatihcim. :heartxf:

Bir nevi rehabilitasyon sayılır nitro. :D

Ellerinize sağlık paylaşım için, hayırlı uğurlu olsun tekrar. :RCKolik:

Teşekkürler Türker, evet temizlik işi aslında tam benim işim asıl keyif orda:) işte iğne ayarlarına tam hakim olana kadar biraz sıkıntılarımız olacak oda siz üstad lar oldukca sırtımız yere gelmez:):RCKolik:

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Türker Akgün
Öncelikle yeni modelin tekrar hayırlı uğurlu olsun Fatih. Güzel günlerde bol karımsın uçuşlar şimdiden :thumbup::halay:

Videolardan görünün o ki güzel ve efektif bir gün olmuş. Her iki modelinde ayarları bitmiş ve şahane uçuyorlar :hoppa:
Ellerinize kollarınıza sağlık ve paylaşım için de ayrıca teşekkür ederiz :bravo::thumbup::RCKolik:
Çok teşekkürler Mehmet abi, aynen gerçekten keyifli bir gün oldu sıkıntısız günü kapattık:saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Hayırlı olsun Fatih, güle güle uçur , kırımsız uçuşları olsun inşallah :saygilar:

Vay Fatih abi hayırlı olsun olsun çok güzel uçmuş %p:bravo::bravo:

Nitro ile ilgili birazda senin duygularını alalım :)